VoleybolunAdresi.com

Galatasaray HDI Sigorta 3-1 Fenerbahçe Opet

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi 4. haftasında konuk ettiği Fenerbahçe Opet’i 3-1 mağlup ederek galibiyet serisini sürdürdü.

Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan mücadeleye iyi başlayan SSarı lacivetli ekip oldu. İlk sette teknik molaya 5-12 önde giren Fenerbahçe Opet seti 11-25 kazanarak mücadelede 1-0 öne geçti.

İkinci sete iyi bir başlangıç yapan Galatasaray HDI Sigorta, teknik molaya 12-8 önde girdiği ikinci seti de 25-18 kazandı ve setlerde durumu 1-1 yaptı.

Üçüncü sette de etkili oyununu sürdüren Galatasaray HDI Sigorta teknik molaya 12-4 önde girdi. Oyun üstünlüğünü set boyu sürdüren sarı kırmızılı ekip, seti 25-18 kazandı ve setlerde 2-1 öne geçti.

Karşılaşmanın dördüncü ve son setinin teknik molasına 12-8 önde girmeyi başaran Galatasaray HDI Sigorta dördüncü seti de 25-18 kazandı ve karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı.

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde oynadığı dört karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi 5. haftasında 29 Ekim Salı günü saat 15.00’te Eczacıbaşı Vitra‘yı konuk edecek.

You must be logged in to post a comment Login