GenelMİLLİ TAKIMLAR

Filenin Efeleri, İstanbul’daki Hazırlıklarını Tamamladı

11-16 Ocak 2021 tarihlerinde Kuzey Makedonya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeleri’nde mücadele edecek A Milli Erkek Voleybol Takımımız, İstanbul’daki son antrenmanını yaptı.

TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda başantrenör Nedim Özbey yönetiminde yapılan antrenman hücum ve savunma üzerine taktik uygulamaların ardından servis çalışmasıyla tamamlandı. İstanbul’daki hazırlıklarını tamamlayan Filenin Efeleri, yarın Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’e hareket edecek.

Millilerimiz, C Grubu’nda Kuzey Makedonya ve Bosna Hersek ile mücadele edecek. Filenin Efeleri, Avrupa Şampiyonası Elemeleri’ndeki tüm karşılaşmalarını Üsküp’teki Boris Trajkovski Spor Salonu’nda oynayacak.

Millilerimizin C Grubu’ndaki maç programı şu şekilde:

12 Ocak 2021
TSİ 20.00 Bosna Hersek-Türkiye (TRT SPOR 2)
13 Ocak 2021
TSİ 20.00 Türkiye-Kuzey Makedonya (TRT SPOR 2)
15 Ocak 2021
TSİ 20.00 Türkiye-Bosna Hersek (TRT SPOR 2)
16 Ocak 2021
TSİ 20.00 Kuzey Makedonya-Türkiye (TRT SPOR 2)

Statü
İki ayrı turnuva şeklinde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nin sonunda gruplarını ilk sırada tamamlayan takımlar ile en iyi 5 grup ikincisi, 2021 yılında Polonya, Çek Cumhuriyeti, Estonya ve Finlandiya’nın ortaklaşa düzenleyeceği Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne katılmaya hak kazanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu