VoleybolunAdresi.com

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Corendon Airlines ile havalara uçacak

Uçuş destinasyonlarının çeşitliliği ve yolcularına sunduğu nitelikli hizmetler ile Türkiye ve Avrupa’nın en önemli havayolları arasında yer alan Corendon Airlines, ulusal ve uluslararası organizasyonlardaki hedefleri ve başarılarıyla ülkemizde voleybolun lokomotifi olan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın forma sırt sponsoru oldu.

“#FBOpetKadınVoleybolCorendonAirlinesilehavalaraucuyor” mottosuyla Corendon Airlines ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nı bir araya getiren sponsorluk anlaşması kapsamında Corendon Airlines, “Sarı Melekler”in 2019 – 2020 sezonundaki şampiyonluk yürüyüşünde logosuyla birlikte formada yer alırken, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı da Corendon Turizm Grubu bünyesindeki havayolları ve otellerden ulaşım ve konaklama desteği alacak. 

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen sponsorluk imza töreninde ise Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı Baş Antrenörü Zoran Terzic’in yanı sıra Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı sporcuları Kaptan Eda Erdem Dündar ile Brankica Mihajlovic, medya mensupları ile bir araya geldi.

“Corendon Airlines olarak amatör spor branşlarının en büyük destekçileri arasındayız”

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’na sponsor oldukları ve sezon boyunca Sarı Melekler’in destekçisi olacakları için çok mutlu olduklarını dile getiren Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili görüşlerini şu şekilde ifade etti:

“Corendon Airlines olarak ülkemizi turizm ve havacılık alanında uzun yıllardır başarıyla temsil ediyoruz. Turistik bir havayolu olarak Avrupa’dan Türkiye’nin çeşitli tatil destinasyonlarına düzenlediğimiz uçuşlarımızın yanı sıra, Avrupa içinde düzenlediğimiz uçuşlar ile birlikte toplamda 45 ülke ve 145 havalimanına, senede 4 milyon yolcu taşıyarak uluslararası bir havayolu statüsüne gelmiş bulunuyoruz. Bir yandan da Avrupa’dan Anadolu destinasyonlarına düzenlediğimiz uçuş sayısını her geçen gün artırıyoruz. Kurulduğumuz günden beri yaptığımız işlerle fark yaratmaya çalışıyor; gerek operasyonlarımız, gerek şirket prosedürlerimiz açısından ‘İlklerin Havayolu’ olmaya devam etmeyi hedefliyoruz.  Bu doğrultuda Türk voleybolunda pek çok ilki hayata geçirmiş olan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’na sponsor olmaktan dolayı çok mutluyuz.

Avrupa’da ve Türkiye’de pek çok amatör spor branşına hem özel hem de milli takımlar seviyesinde organizasyon ve takım sponsorlukları alanlarında destek sağlıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana Hollanda Kadın Milli Voleybol Takımı, Hollanda Milli Buz Hokeyi Takımı, Haarlem Corendon Kinheim Beyzbol Takımı, Team Corendon Buz Pateni Takımı ve Belçikalı Corendon Circus Bisiklet Takımı’nın; Türkiye’de ise Akdeniz Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı, ITU Honeybees Quidditch Takımı ve ITU Ultimate Frizbi Takımı gibi alternatif sporları destekleyici sponsorluklar üstlendik. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’na sponsor olarak Türk voleyboluna da ciddi destek sunacak, Türk voleybolunun uluslararası bilinirliğinin daha da artmasına katkı sağlayacağız.

2019 – 2020 sezonunda ülkemizi Avrupa’nın en üst düzey voleybol organizasyonu CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı’nın forma sırt sponsoru olmak da ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden bir marka olarak bize ayrıca gurur verecek.

#birliktehavalarauçuyoruz mottosuyla yanında olacağımız Sarı Melekler’e ve tüm Fenerbahçe Spor Kulübü camiasına 2019 – 2020 sezonu için büyük başarılar diliyor, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç ve Başkan Yardımcısı Sayın Burhan Karaçam başta olmak üzere bu sponsorluk anlaşmasının hayata geçmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.”


You must be logged in to post a comment Login