VoleybolunAdresi.com

Eczacıbaşı VitrA, VakıfBank’ı konuk edecek

Eczacıbaşı VitrA, VakıfBank’ı konuk edecek

Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Etabı üçüncü maçında Eczacıbaşı VitrA, VakıfBank’ı Burhan Felek Voleybol Salonu’nda konuk edecek.

Finalin ikinci maçını deplasmanda 3-1 kazanarak seride durumu eşitleyen turuncu beyazlılar, üçüncü maçta öne geçip, avantaj sağlamak için mücadele edecek.

İlk maçı kaybetmelerine rağmen, geri dönüş sağladıkları için takımıyla gurur duyduğunu söyleyen kaptan Jordan Larson, “Dün güçlü bir geri dönüş yaptık. Güzel bir takım oyunuyla galip geldik. Bu galibiyet hedefimiz için önemli bir adım oldu. Vakıfbank bünyesinde iyi oyuncuları barındıran güçlü bir takım. Onlara karşı bir kez daha oynayacağım için heyecanlıyım, ama bu sefer kendi evimizde karşılaşacağız. Bu şekilde oynamaya devam etmeliyiz, takımımıza güveniyorum” diye konuştu.

Beyza Arıcı: “İlk maçta kendi performansımızı sergileyemedik”

Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Etabı ikinci maçında galibiyette büyük rol oynayan genç oyuncu Beyza Arıcı, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu:

“İlk maçta kendi performansımızı sergileyemedik. Bu maçta çok iyi bir takım oyunu oynayarak galip gelen taraf olduk. Tüm sezon boyunca çalışmalarımızın karşılığını kupayı kaldırarak almak istiyoruz. Kalan maçlarımıza tüm taraftarlarımızı bekliyoruz.”

Meliha İsmailoğlu: “Çok daha iyi bir mücadele gösterdik”

Başarılı smaçörümüz Meliha İsmailoğlu Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Etabı ikinci maçının ardından açıklamalarda bulundu:

“İlk maçta finale yakışır bir performans sergilemediğimizi düşünüyorum ve bu bizi hem üzdü hem ikinci maça daha fazla motive etti. Çok daha iyi bir mücadele gösterdik, takımımla gurur duyuyorum herkesin ellerine sağlık.”

Gözde Yılmaz: “Bu galibiyetle yarışa devam ediyoruz.”

Tecrübeli oyuncumuz Gözde Yılmaz, Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Etabı ikinci maçının ardından açıklamalarda bulundu:

“Takımın enerjisi, herkesin çok istemesi ve yüksek konsantrasyonumuz bize bu maçı kazandırdı. Bu galibiyetle yarışa devam ediyoruz. Pazar günü seyircimizin önünde maçı kazanıp seride durumu 2-1’e getirmek istiyoruz.”

Final Etabı üçüncü karşılaşması 22 Nisan Pazar günü, saat 16:30’da, Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak ve TRT Spor HD ekranlarından naklen yayınlanacak.

 

You must be logged in to post a comment Login