VoleybolunAdresi.com

Eczacıbaşı VitrA, Vakıfbank’ı konuk edecek

Eczacıbaşı VitrA, Vakıfbank’ı konuk edecek

Vestel Venus Sultanlar Ligi dokuzuncu hafta karşılaşmasında Eczacıbaşı VitrA, Vakıfbank’ı Burhan Felek Voleybol Salonu’nda konuk edecek.

Çin’in Shaoxing şehrinin ev sahipliği yaptığı FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası sonrası yoğun maç programına devam eden turuncu beyazlılar, derbi hazırlıklarını hız kesmeden sürdürdü.

Karşılaşma öncesi görüşlerini paylaşan tecrübeli antrenör Marco Motta, “Lig’e odaklandık ve liderlik için önemli bir karşılaşmaya çıkacağız. Yedi haftayı geride bıraktık, bir maç eksiğimizle ikinci sırada yer alıyoruz. Ancak bu maç, liderlik mücadelesine sahne olacak. Liderliği tekrardan ele geçirip, üst sıradaki pozisyonumuzu korumak istiyoruz. Geçen sezonun başından itibaren Vakıfbank’la 9 karşılaşmaya çıktık. Tanıdığımız, zorlu bir rakip. En iyi oyunumuzu oynamak için konsantrasyonumuzu koruyarak mücadeleye hazırlanıyoruz” diye konuştu.

Eczacıbaşı VitrA – Vakıfbank karşılaşması 15 Aralık Cumartesi günü, saat 16:30’da, Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak. Derbi mücadelesi, TRT Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.

You must be logged in to post a comment Login