VoleybolunAdresi.com

Eczacıbaşı VitrA, avantaj için Minsk deplasmanında

Eczacıbaşı VitrA, avantaj için Minsk deplasmanında

2018 CEV Kupası Final Etabı ilk maçında Minchanka Minsk’e konuk olacak olan Eczacıbaşı VitrA, İstanbul’daki antrenmanlarını tamamladı ve Belarus’a doğru yola çıktı.

Deplasmandan avantajlı bir skorla dönmek isteyen turuncu beyazlıların başarılı oyuncusu Büşra Kılıçlı, “CEV Kupası bir adım uzağımızda, kupayı havaya kaldırmak için Minchanka maçı hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Rakibimiz önceki maçlarda oldukça iyi bir takım oyunu oynadı. Özellikle çıktıkları yarı final maçları oldukça zorluydu ve son maçı altın sette kazanmayı bildiler. Bizim yapmamız gereken rakibi iyi analiz edip, sahada kendi takım oyunumuzu ortaya koymak. Final maçında ev sahibi olmak bizim için avantaj, ama önce Belarus’taki maçı düşünüp, ona odaklanmalıyız. Kendimize olan inancımız ve güvenimiz tam, kupayı evimize getirmek için can atıyoruz” dedi.

Minchanka Minsk – Eczacıbaşı VitrA karşılaşması 3 Nisan Salı günü, saat 19:30’da (TSİ), Palace of Sport Uruchje’de oynanacak ve Smart Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.

http://www.eczacibasisporkulubu.org.tr/Haber/eczacibasi-vitra-avantaj-icin-minsk-deplasmaninda

http://www.eczacibasisporkulubu.org.tr/en/news/detail/eczacibasi-vitra-seeks-advantage-in-first-match

You must be logged in to post a comment Login