VoleybolunAdresi.com

Dünya Kadınlar Günü’nde kadın hakemlere jest

Dünya Kadınlar Günü’nde kadın hakemlere jest

TVF ve MHGK, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Sultanlar Ligi 22. Haftasında oynanan Galatasaray HDI Sigorta – THY karşılaşmasında görev yapan, hakem, Gözlemci ve GDS Operatörlerinden oluşan ekibin tamamını kadın hakemlerden seçti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu’nun takdiri ile Sultanlar Ligi 22. Haftasında oynanan Galatasaray HDI Sigorta – THY Spor Kulübü maçının tüm hakemleri, Gözlemcisi, GDS Operatörleri Kadın Hakemlerden oluştu.  Tüm hakemlerin kadınlardan oluşmasını gören TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık da yaptığı organizasyonla salonlara güzel bir anı bırakmış oldu.

Karşılaşma öncesinde maçın Başhakemi Doç Dr. Nurper Özbar ve Yardımcı Hakem Aylin Turnaoğlu ile Gözlemci Sakine Tayanç ve maçın diğer kadın hakemleri ile takımkaptanlarına TVF Yönetim Kurulu Üyesi ve As Başkanı Suat Güler, TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Voleybol Şube Sorumlusu Okan Böke, THY Spor Kulübü Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım tarafından çiçek takdim edildi.

Savaş Eskigülek

You must be logged in to post a comment Login