VoleybolunAdresi.com

Dragan Nesic başarıya odaklandı

Dragan Nesic başarıya odaklandı

Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Sultanlar Ligi’ne Başantrenör Dragan Nesic önderliğinde sıkı çalışıyor. Bu sene Çanakkale Belediyespor’un başına yeniden geçen teknik adam, ligde ve Avrupa’da başarı istiyor.

Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı gelecek sezon için çalışmalara başladı. Haftanın altı günü Başantrenör Dragan Nesic önderliğinde sıkı biçimde idman yapan Boğazın Sultanları’nın hedefi ligte ve Avrupa’da başarıyı yakalamak. Zorlu rakiplerin bulunduğu lige tam anlamıyla takımı hazır etmek isteyen tecrübeli antrenör Nesic, takımını kendine has antrenman metotlarıyla çalıştırıyor.

Nesic geçtiğimiz gün Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleştirdiği antrenmanda, oyuncularını iki gruba ayırdı. İlk olarak orta, pasör çaprazı ve pasörleri çalıştıran tecrübeli antrenör, ikinci saat diliminde libero, köşe oyuncular ve genç oyuncuları çalıştırdı. Antrenman öncesinde ise oyuncularına motivasyon konuşması yapan Nesic, çıktıkları her maçtan galibiyet ile dönmek istiyor.

“Hedeflerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” 

Gelecek sezon için dileklerini gazetemize dile getiren Başantrenör Nesic; “Öncelikli herkesin sağlığının yerinde olmasını diliyorum. Sakatlık olmasın inşallah. Zor bir sezon olacak. Ligde on iki tane gerçekten iyi takım var. Hedeflerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Eşi ve çocuğu da idmanda Öte yandan Dragan Nesic’in eşi, Bulgaristan Milli Takımı’nın eski pasörü Neli Marinova Nesic ve oğulları Mati Nesic de antrenmanda yer aldı. Neli Nesic, Çanakkale Belediyespor’un pasörleri ile çalışma gerçekleştirdi. Bayan Nesic, pasörler ile gerçekleştirdiği idmanın ardından, oğlu Mati ile voleybol çalışması yaptı.

(Voleybolaktuel) Çanakkale Belediyespor

You must be logged in to post a comment Login