VoleybolunAdresi.com

CSM Bükreş’te Kadro Şekilleniyor

CSM Bükreş’te Kadro Şekilleniyor

Ferhat Akbaş’ın başantrenörlüğünde geçtiğimiz sezonu çift kupayla tamamlayan ve bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan CSM Bükreş, yeni sezon kadrosunu da şekillendirmeye başladı. Hollanda kaptanı Maret Balkenstein-Grothues, Ukrayna kaptanı Nadiia Kodola ve Romanya kaptanı Adina Salaoru yeni sezonda CSM Bükreş’te forma giyecek.

Ferhat Akbaş yönetiminde Romanya Birinci Ligi’nde tarihinin ilk şampiyonluğuna ulaşan CSM Bükreş, önümüzdeki sezonun transferlerine de başladı. 2018-2019 sezonu öncesi üç transfer yapan CSM Bükreş, Hollanda, Ukrayna ve Romanya milli takım kaptanlarına imzayı attırdı.

Geçtiğimiz sezon RC Cannes forması giyen smaçör Nadiia Kodola, CSM Bükreş’e imzayı attı. Pomì Casalmaggiore’de  sezonu tamamlayan smaçör Maret Balkenstein-Grothues, yeni sezonda CSM Bükreş forması giyecek. Bükreş takımı son olarak da Romanya milli takım kaptanı Adina Salaoru’yu kadrosuna katmayı başardı. Romanya kaptanı Salaoru son olarak geçen sezon Alba Blaj’da mücadele etmişti.

CSM Bükreş, önceki sezonda takımda forma giyen Nicole Koolhaas, Iryna Turishkina, Tatsiana Markevich ve Naoko Hashimoto ile 2018-2019’da devam edecek.

You must be logged in to post a comment Login