VoleybolunAdresi.com

Celal Demirbilek’e Bayram Ziyareti

Spor basının duayeni, ödül avcısı Celal Demirbilek ile ilgili haberimiz camiada büyük ilgi gördü ve gün boyu hiç susmayan telefonlarımızdan ve sosyal medyada harika geri dönüşler aldık. Ama aldığımız geri dönüşlerin en güzel sevgili Abdullah Gümüşbaş’ın Demirbilek’e yaptığı bayram ziyareti kadar mutlu etmedi bizi….

Camiamızın müstesna isimlerin Abdullah Gümüşbaş, haberimizin ardından hemen gitmiş Celal Ağabeyi ziyarete. Ve tabi yanında sevgili Gülnur Görgün ve Ekibinin hazırladığı muhteşem ‘Büyük Buluşma’da kendisi için hazırlana özel ödülü de götürmüş beraberinde.

Celal ağabeyin kızı Ahsen, çekmiş fotoğraflarını ve paylaştı benimle hemen. Babasını böyle gülerken ve yıllardan beri aldığı onlarca ödüle rağmen, hizmet ettiği camianın içinden gelen bir ödülle mutlu olduğunu görünce sevinçten ağlamaklı bir sesle arayıp; ‘ İlk ziyaretçimiz geldi’ diye başladı anlatmaya.

Bayram günü sevindirdin yürekleri Abdullah ağabey. Bizlere de bu mutluluktan nasiplenmeye, yaptığımız işten keyif almamıza vesile oldu.
Teşekkür ederiz. 

Şimdi sırada yıllarca emek verdiği sporun çeşitli branşlarındaki diğer kişiler var. Haydi, gün bugün! Bakmayın siz bazı olumsuz düşünceleri ile kendini ifşa edip her fırsatta içlerindeki güzellikleri (!) pat diye söyleyip, adına insanlıkl (!) diyenlere… 

Özellikle TSYD Başkanı sevgili Oğuz Tongsir’in bizlere gönderdiği mesajın ardından umudumuz daha arttı insanlık adına…

Allah’tan insanlığı başka birilerinden öğrenmemişiz.

Gelin hep beraber bakalım şu güzel fotoğraflara, insanlığın farkına varalım…
Voleybol Aktuel

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir