AXA Sigorta Efeler LigiGenelTürkiye Ligleri

Bursa’nın Efelerine kupa öncesi moral yemeği

Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı, 31 Ağustos’ta başlayacak Kupa Voley öncesi yemekte bir araya geldi.

Efeler Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yeni sezon hazırlıklarının tamamlanmasının ardından yemekte buluştu. Burfaş Dobruca Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen etkinlikte Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer, Voleybol’dan sorumlu yöneticiler Yunus Emre Gelen,  Ali Karaca, Mehmet Güngör, Kulüp Müdürü Ufuk Yıldız, teknik heyet, sporcular ve aileleri yer aldı.

‘Başarı aile olmaktan geçiyor’

Yemekte konuşan Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer, sporculara sakatlıksız bir sezon diledi. Güzel oyun  sergileyerek Bursalılar’a voleybolu daha sevdirmek istediklerini belirten Dinçer, ‘ teknik heyetimizle, yerli ve yabancı sporcularımızla iyi bir takımımız. Yoğun bir antrenman ve hazırlık dönemi geçirdiniz. Önce kupa ve hemen ardından lig başlayacak. İçinde bulunduğumuz yeni normalleşme sürecinde maçların seyircisiz oynanacak olması, maç takviminin yoğun olması, malum hastalık sebebiyle tedbirleri arttırılmış olan antrenman programı sizin için muhtemelen daha yorucu olacak. Bizleri her zaman destekleyen ve ilgisini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız var. Ayrıca kocaman bir şehri temsil etmenin sorumluluğu üzerinizde olacak. Sahada başarı kazanmak elbette önemli. Başarının anahtarı ise aile olmaktan geçiyor, biz  bu ilk aşamayı başardık.  İlk maçımızdan itibaren sahada güzel bir oyun ortaya koyarak voleybolu  Bursa’da daha fazla sevdireceğiz. İnşallah pandemi süreci sona erdiğinde tribünde Bursa seyircisiyle buluşup başarılarımızı onlarla birlikte kutlayacağız. Biz size inanıyoruz, inşallah sakatlıksız, sonu güzel olan bir sezon geçiririz’ ifadelerini kullandı.

Oldukça neşeli geçen etkinliğin sonunda  teknik heyet ve sporcular, Başkan Dinçer ve yönetim kuruluna başarı sözü verdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu