GenelTEKİN ATEŞNALTürkiye Ligleri

Bursa’da Voleybol hareketleri!

Bursa’ da Sultanlar Ligi’nin tek temsilcisi Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Kulübü 2020-2021 Sezonu’ nda Takım antrenörü olarak deneyimli antrenör Dehri Can Dehrioğlu ile sezon çalışmalarına başladı. Pasör Buse Ünal, Aybüke Özdemir ve Aslı Tecimer ile sözleşme yenilerken, Kanadalı orta oyuncu Emily Maglio, ABD li Sarah Wihite, Orta oyuncu Yasemin Şahin Yıldırım, Smaçör Fulden Ural ile sözleşme imzaladı.
Hali hazırda bir kaç oyuncu ile görüşmeleri devam eden Nilüfer Belediyespor yeni sezonda kısıtlı bir bütçe ile lig iyi yerlerde tamamlamak istiyor.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Efeler ligi’nde bu senede iddialı bir takım olarak sahalara çıkması bekleniyor. Ancak bu güne kadar yeni sezon çalışmaları hangi safhada bilemiyoruz. Teknik kadronun aynı kaldığını ve Smaçör Alisson Melo (BRE) ile sözleşme yenilediğini biliyoruz.
Sharifi Morteza ile yollarını ayırdı. Geçtiğimiz sezon gerçekleşen transferinin ardından ligde gösterdiği performans ile voleybol severlerin beğenisi kazanan İranlı oyuncu, gelecek sezon için Bursa’da yer almayacak.
Yeni sezon transfer görüşmelerine başlayan Bursa Büyükşehir Belediyespor, bu sezon kadrosunda yer alan 3 oyuncusuna teşekkür ederek veda etti.
Bursa ekibi, Kübalı Leonel Marshall, pasör çaprazı Ediz Kaan Fırıncıoğlu, libero Metin Durmuş’a yeni sezonda takımda göremiyeceğiz.

Duyumlarımıza göre bir Arnavut luk ve bir Macar oyuncu ile görüşmeler yapıldığı izledik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu