VoleybolunAdresi.com

Bursa’ da özlem giderildi. Efeler Lig’ ine hoş geldin Bursa Büyükşehir Belediyespor.

2018-2019 Sezonu 1.Lig Erkekler Final karşılaşması kayseri Atatürk Spor Salonu’nda Bursa Büyükşehir Belediyespor ile Palandöken Belediyespor arasında gerçekleşti.

Bursa’ da özlem giderildi. Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, şehrin süper lig beklentisini karşıladı ve Efeler Ligi’ne yükseldi.

Bursa Büyükşehir Belediyespor – Palandöken Belediyespor : 3 – 0

Salon : Kayseri, Atatürk Spor Salonu
Hakemler : Hüseyin Okumuş, İsmail Yıldırım
Ali Kagan Şener, Necmettin Halil Ateş, (1) İbrahim Cılız, (2) Yahya Kırmızıgül

Setler : 25-19, 28-26, 23-25
Süre : 83 dakika ( 23’, 30’, 30’,)


Bursa Büyükşehir Belediyespor :
İbrahin Ersin Başaran, Gökhan Çatal, Esat Dalğıç, Furkan Dur, Cacares Jose Miguel, Ananiev Metodi, ( Metin Durmuş (L), Özer Özge (L), Kerem Can Acar, Faik Yaz, Ahmet Arslan, Mehmet Bohaçhan Zambak,

Palandöken Belediyespor : Rıfat Erden Çevikel, Mert Nevzat Güneş, Vargas Daniel, Ali Özgür Ramis, Burakhan Tosun, ( Ali İhsan Heper (L), Abdullah Belik (L), Eren Öner, Caner Demirci, Berkay tanık, Hakan Ünsün, Ömer Küçük,

Kayseri de üç gün süren Final karşılaşmalarından 3 te 3 galibiyet ile ayrılan Bursa Büyükşehir Belediyespor yine namağlup olarak şampiyonluğunu ilan etti. Yeni sezonda Bursa’ da özlemi çekilen Efeler Lig’ nin gerçekleşmesine voleybol severleri mutlu etti.

Emeği geçen  tüm Bursa Büyükşehir Belediyespor’a emek veren Yönetim Kurulu, Teknik personel ve oyuncularımız ile tüm çalışanlara teşekkürler ederiz.

You must be logged in to post a comment Login