VoleybolunAdresi.com

Bursa Büyükşehir Belediyespor, orta oyuncu Uğur Kılınç’ı renklerine bağladı.

Efeler Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol takımı, Uğur Kılınç’ı renklerine bağladı.

Geçtiğimiz sezon TVF Erkekler Birinci Ligi’nde şampiyon olarak Efeler Ligi’ne yükselen Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü genç orta oyuncu Uğur Kılınç’la sözleşme imzaladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Tesileri’nde düzenlenen imza töreninde yönetim kurulu üyeleri Gökhan Dinçer, Murat Mestan ve Voleybol Baş Antrenörü Fazıl Demirci hazır bulundu. 

Atılan imzalarına rdından konuşan genç oyuncu, Bursa’da olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne uzun yıllar hizmet etmek istediğini belirtirken “Bu çatı altında bulunmaktan dolayı çok mutluyum ve heyecanlıyım. İnşallah takımım ve kendim adına güzel bir sezon geçer. Bu takıma uzun yıllar başarıyla hizmet etmek istiyorum” diye konuştu. 

Voleybol’a 2013 yılında Arkas altyapısında başlayan 2,04 boyundaki genç oyuncu geçtiğimiz sezon TFL Altekma forması giydi. Altyaş milli takımlarında 68 kez görev alan 22 yaşındaki oyuncu kariyerinde milli takımlarla 2015 Yıldızlar Avrupa üçüncülüğü ve 2015 Yıldızlar Dünya dokuzunculuğu bulunuyor.

You must be logged in to post a comment Login