VoleybolunAdresi.com

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol takımı kahvaltıda bir araya geldi.

Efeler Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol takımı kahvaltıda bir araya geldi.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, yönetim kurulu üyesi Gökhan Dinçer’in işletmesini yaptığı Tesadüf Cafe&Restaurant’ta kahvaltı için bir araya geldi.  Sporcu ve teknik heyetin yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Murat Mestan, Muhittin Bilici ve Gökhan Dinçer’de kahvaltıda yer alan isimler oldu.

Yoğun kamp döneminin sürdüğünü belirten Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetim kurulu üyesi Gökhan Dinçer, takım içi uyumu artırmak adına bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Yeni sezon öncesi moral depoladıklarını söyleyen Dinçer; “Oyuncularımız yeni sezona iyi hazırlanıyorlar. Yoğun bir antrenman programları var. Sabah antrenmanının olmamasını fırsat bilerek kahvaltıda biraraya geldik. Takım içindeki arkadaşlık gerçekten iyi. Sadece saha içindeki değil, saha dışındaki uyumu da artırmak istiyoruz.  Bu tür etkinlikler sporcularımıza da moral oluyor. Antrenmanlardan fırsat buldukça sporcularımızla bir araya gelmeye devam edecğiz” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol Başantrenörü Fazıl Demirci’de organizasyondan dolayı Gökhan Dinçer’e teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login