VoleybolunAdresi.com

Bursa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezona vira bismillah

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bu sezon ‘Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nın antrenmanını izledi. Başkan Aktaş, Büyükşehirli sporcuların yeni sezonu başarılarla dolu geçireceğine inandığını söyledi. 

Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı, yeni sezonu açtı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Fethiye Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen antrenmanı ilgiyle izleyerek, Büyükşehir’in Efeleri’ne yeni sezon için başarılar diledi.

“Gençlerimiz geleceğimizdir” diyen Başkan Aktaş, “Gençlerimizin daha sağlıklı ve sporcu nesil olarak yetişmesi en önemli hedeflerimizdendir. Gençlerin sağlıklı geleceğe ulaşmaları noktasında spor olmazsa olmazımızdır. Spor, bir şehrin tanıtımı için de çok önemlidir” diyerek şöyle devam etti: 

 “Takımımız yeni sezona başladı. Bundan sonraki süreçte maçlarımıza devam edeceğiz. İlk maçımız, 27 Ekim’de Artvin Arhavi Voleybol takımını ağırlayacağız, ikinci maçımızda da İnegöl Belediyespor’un misafiri olacağız. Bu sezon ‘Efeler Ligi’nde yer alan Fenerbahçe, Galatasaray, Halkbank, Ziraat Bankası gibi voleybolda marka olmuş önemli takımlarla da hem burada hem de deplasmanda maçlar yapacağız.”

SPORUN YANINDAYIZ

“Bursa’da voleybolun daha da sevilmesini ve maçların dolu dolu geçmesini hedefliyoruz. Bursa’ya voleybol heyecanını yaşatmak, kupalar kazanmak ve başarılar elde etmek istiyoruz. İddialı ve kararlıyız. Yeni sezon, hayırlı, uğurlu ve başarılarla dolu olsun. Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımız kapsamında spor odaklı yatırımlar ve organizasyonlarla gençlerimizi sporla daha fazla buluşturmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecek.”

KIZLARA LİG MÜJDESİ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Nur Aktaş, sezon açılışına gelen kulübün bayan voleybolcularıyla bir araya geldi. Onlarla anı fotoğrafı çektiren Aktaş, salondan ayrılırken, bayan sporcuların yanına geldi ve, “Bu sezon lige katılalım mı. İstiyor musunuz” sorusunu yönettti. Evet cevabını alınca da ‘Tamam o zaman Bölgesel Lig mücadelesine katılacağız deyince kızlar bu jeste alkışlarıyla karşılık verdi.

Ahmer Cemal Ekentok/Voleybolun Adresi

You must be logged in to post a comment Login