VoleybolunAdresi.com

Boğazın Sultanları 10.Barış Turnuvası’ yla sezonu açıyor

Boğazın Sultanları Barış Turnuvası’ yla sezonu açıyor

Sultanlar Ligi ekiplerinden Çanakkale Belediyespor Geneleksel 10.Barış Turnuvasında, Nilüfer Belediyespor, Halkbank ve Fenerbahçe  ile dörtlü turnuva  9 – 11 Ekim tarihleri arasında Çanakkale Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleşecek.

Yeni sezonun ilk turnuvasında Mavi-Beyazlı ekip, sezon öncesi takım içindeki noksanlıkları belirlemek ve yeni sezonda iyi bir performans ile belirlediği hedeflleri devam etmek istiyor. Başantrenör Üzeyir Özdurak, ” Geleneksel 10. Barış Turnuvasında sultanlar liginden üç  takım ile dörtlü  turnuva 9 – 11  Ekim tarihlerinde  Çanakkale Anafartalar Spor Salonu`nda düzenlenecek 4`lü voleybol organizasyonuyla 10. Barış Turnuvası`na ev sahipliği yapacağız. Bu turnuvaya davet edilen Nilüfer Belediyespor, Halkbank ve Fenerbahçe ve  Çanakkale Belediyespor katılıyor.” dedi.

Çanakkale Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan, Barış Turnuvası`nın oyuncuların müsabaka performanslarını görmek adına faydalı olacağını belirtti.

Anafartalar Spor Salonu Müdürü Ahmet Yavaş, ”  Anafartalar Salonu’ muz için gerekli olan saha bakımları tamam,  zemin parkemiz yeniden elden geçirilip ve sezon için hazır hale getirilmiştir. Bizler bu turnuvaya Salon olarak hazırız. Çok güzel maçların sergilenecegi karşılaşmalar için üüm spor severleri salonumuzda görmek isteriz.” dedi.

 

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir