VoleybolunAdresi.com

Avrupa Vizesi bu maçtan geçiyor

Önümüzdeki sezon Avrupa Kupalarında gitmek için ligi ilk 5 sırada bitirmek isteyen Beşiktaş ile Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ın 2. randevuları TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Cumartesi günü gerçekleşecek.

Sultanlar Ligi 5-8’lik Klasman Etabı maçlarında ikinci karşılaşmalar 13 Nisan Cumartesi günü oynanacak.

Önümüzdeki sezon Avrupa Kupalarında gitmek için ligi ilk 5 sırada bitirmek isteyen Beşiktaş ile Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ın 2. randevuları da TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Cumartesi günü gerçekleşecek. 

Karşılaşmayı Uluslararası Voleybol Hakemi Serdar Nişancıoğlu ile Ulusal Voleybol Hakemi Aylin Turnaoğlu yönetecekler. Karşılaşmanın Gözlemcisi ise İstanbul İl Hakem Kurulu Üyesi Turgay Özyılmaz.

Klasman Etabında iki takım arasında oynanan ilk maçı Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas kendi sahasında 3-0 kazanarak seride 1-0 öne geçmişti. İki maç kazanan takımın Avrupa Kupalarına gitme iddiası devam ederken, yenilen takım 7-8.’lik maçlarına çıkacak. Üç maç üzerinden oynanan etapta galibiyet sayılarının eşit olması durumunda 3. maç yine TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak.

Beşiktaş ile Sultanlar Ligi’nde iki kez karşılaşan Kameroğlu Beylikdüzü
Voleybol İhtisas ilk maçı 3-0 kaybetmiş, ikinci maçı ise 3-2 kazanmıştı .
Savaş Eskigülek-Voleybol Aktuel

You must be logged in to post a comment Login