VoleybolunAdresi.com

Arhavi Belediyespor, TSYD Ankara Şubesinin düzenlediği turnuvayı şampiyonlukla noktaladı.

Arhavi Belediyespor, TSYD Ankara Şubesinin düzenlediği turnuvayı şampiyonlukla noktaladı.

Arhavi Belediyespor voleybol takımı, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesinin düzenlediği TSYD turnuvasında şampiyon olarak bir başarıya daha imza attı. TSYD kupası finalinde Tokat Plevne ile karşılaşan Arhavi Belediyespor rakibini 3-0’lık skorla yenerek TSYD kupasını müzesine kazandırdı.

Ankara Başkent Voleybol Salonu’nda 25-26 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve Arhavi Belediyespor ile Ziraat Bankası, Tokat Belediye Plevne ve Jeopark Kula Belediyespor takımlarının yer aldığı turnuva, sezon öncesi takımların son durumlarını gösteren en önemli kupa niteliğinde değerlendiriliyor.

Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımımızın TSYD Kupasını kazanması nedeni ile takımıyla tekrar gurur duyduklarını belirten Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, başta antrenör Ahmet Kavaz olmak üzere tüm takımı tebrik ettiğini ifade etti.

Takım antrenörü Ahmet Kavaz ise sezon öncesi önemli bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyleyerek, TSYD turnuvasının takımın durumunu görmek açısından kendileri için iyi bir fırsat olduğunu ve ayrıca turnuva sonunda kupayı ilçemize kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

You must be logged in to post a comment Login