GenelTürkiye LigleriVoleybol Haberleri

‘Altekma’nın başarısı İzmir’in marka değerini yükseltiyor’

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni takımı TFL ALTEKMA, temsilcisi olduğu İzmir’in tanıtıma büyük destek veren Folkart firmasına ziyarette bulundu.

Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve Voleybol Şube Sorumlusu Levent Doğanoğlu, başta spor ve sanat olmak üzere İzmir’in tanıtımına her zaman destek olan, İzmir’in değerlerine değer katmayı hedef haline getiren Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak’ı ziyaret etti.
Altekma’nın çalışmaları hakkında Sancak’a bilgi veren Başkan Durmuş, “İzmir ve Türk voleyboluna yeni bir renk getirmek için yola çıktık. Kolej havasında güzel bir ekip oluşturduk. Heyecanımız büyük. İzmir takımlarının her zaman yanında olan Sayın Sancak’ı da maçlarımıza davet ediyoruz” dedi.
TFL Altekma’nın Efeler Ligi’ne çıkmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Voleybolu yakından takip ediyorum. Altekma’nın başarısı İzmir’in marka değerinin yukarıya taşınmasında önemli rol oynuyor. Bu bağlamda Altekma’yı ve yönetim kurulunu kutluyorum. Altekma’nın Efeler Ligi mücadelesinde yanında olacağımın sözünü veriyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu