GenelMisli.com Sultanlar LigiTürkiye Ligleri

6. Boğaziçi Voleybol Turnuvasında üçüncü gün tamamlandı

Uluslararası 6. Boğaziçi Voleybol Turnuvasında üçüncü gün maçları tamamlandı. Turnuvada 3. günün ilk karşılaşmasında PTT, Galatasaray HDI Sigorta ile karşılaştı. Mücadeleyi İstanbul Bölgesi Ulusal Voleybol Hakemleri Hasan Öztürk ve Yusuf Kaynar yönetti. Sarı kırmızılı ekip karşılaşmayı 3-1 kazanarak finale yükseldi.Maçın setleri 23-25,20-25, 11-25, 23-25 sonuçlandı.

Günün ikinci karşılaşmasında ise Kuzeyboru, Sarıyer Belediyespor ile karşılaştı. Mücadeleyi İstanbul Bölgesi Ulusal Voleybol Hakemleri Ayça Kestek ve Faruk Utku Biçer yönettiler. Karşılaşmayı 3-2 kazanan Kuzeyboru adını finale yazdırdı. Maçın setleri 19-25, 25-8,19-25, 27-25, 12-15 sonuçlandı.

Bahçeköy Orman Fakiltesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Uluslararası 6. Boğaziçi Voleybol Turnuvası 23 Ağustos Pazar günü oynanacak maçlarla sona erecek.

Pazar gününün ilk maçında saat 12.00’de Azerrail Bakü ile Çan Gençlik Kale Spor ile karşılaşacak. Bu maçın ardından saat 14.30’da Sarıyer Belediyespor ile PTT turnuvanın üçüncüsü olmak için, finalde ise saat 17.00’de Galatasaray HDI Sigorta ile Kuzeyboru  karşılaşacaklar.

Savaş Eskigülek

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu