GenelTürkiye LigleriVoleybol MagazinVOLEYBOLUN UNUTULMAZLARI "Biz Takımı"

30.Mayıs.2020 Cumartesi ZOOM’ da 55. Gün Bursa Biz Takımı. (foto)

30.Mayıs.2020 Cumartesi ZOOM’ da 55. Gün Bursa Biz Takımı….

Abilerim, kardeşlerim hepsi bizlerleydi bugün.Uzun zamandır biliyorum ki hazırlanıyorlar. Aslında niyetleri topluca sokaklara çıkıp canlı canlı bizlere Bursa’yı köşe bucak gezdirmekti… Ama 65 yaş üstünü evlere tıkınca bu mümkün olmadı.Bu sefer başka bir yöntemle hazırladıkları şahane sunum ve tanıtımla Bursa’yı evlerimize kadar getirdiler.

Yaşar Yilmaz , Tekin Ateşnal başta olmak üzere fikirleriyle destek olan tüm Bursa Biz Takımı’na uğraşılarından dolayı çok teşekkürler yolluyorum. Yaşar Yılmaz, slayt show eşliğinde başladı anlatmaya Bursa’nın en güzel yerlerini en lezzetli tatlarını… Ve oradan da Bursa voleyboluna uzandık… Müzeyyen Senar’dan “Unutturamaz Seni Hiç Bir şey” eşliğinde.

Bursalı vefat eden büyüklerimizi andık, duygulandık…Sonrasında Mustafa Kırcı, Orhan Bilgütay, Tekin Ateşnal, Murat över abiler, Zeki Uslu, Hüseyin Düzceler söz aldı. Tuncer Orhan abi ve Feyza Saysen de soruları ve önerileriyle katkıda bulundular.

Yine bilmediğimiz ne çok şey varmış dedik…Ne kadar çok şey öğrendik.Teşekkürler ve alkışlar yolluyorum.

Gülnur Görgün

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu