VoleybolunAdresi.com

Ziraat Bankası Türkiye’ye avantajlı dönüyor

Ziraat Bankası Türkiye’ye avantajlı dönüyor

CEV Cup 1.tur ilk karşılaşmasında Ziraat Bankası, Romanya temsilcisi SCM Craiova ile Sala Polivalenta Arena’da karşı karşıya geldi. Temsilcimiz deplasmanda oynadığı karşılaşmayı 3-0 kazanarak tur için önemli bir avantaj elde etti. Karşılaşmanın setleri 22-25, 16-25, 17-25 Ziraat Bankası lehine sonuçlandı.

İlk sete iyi bir başlangıç yapan ve Konarski’nin hücumları ile etkili olan Ziraat Bankası ilk seti 25-22 almayı başardı. İkinci sette Kaliberda ve Cacic’in atakları ile sayılar bulan temsilcimiz seti 25-16 alarak setlerde durumu 2-0’a getirdi. Üçüncü sette servisler ve orta hücumlarla sayı bulan Ziraat Bankası seti 25-22 aldı ve karşılaşmadan 3-0 galip ayrılmayı başardı.

Rakibini 3-0 yenerek ikinci maça önemli avantaj sağlayan Ziraat Bankası rövanş karşılaşmasını 20 Aralık’ta Samsun’da oynanacak.

SALON: Sala Polivalenta

HAKEMLER: Martin Yanakiev (Bulgaristan), Igli Feshti (Arnavutluk)

SCM CRAIOVA: Bjorn Hohne, Jani Sippola, Valez Sequile, Blagojevic, Mirko Radevic, Olteanu Razvan ( Nikola Rosic(L), Bogdan Florin, Teleleu Lonut)

ZİRAAT BANKASI: Ulaş Kıyak, Denis Kaliberda, Dawid Konarski, Koray Şahin, Emre Savaş, Vojin Cacic (Volkan Döne (L), Burhan Zorluer, Vefa Yılmaz)

SETLER: 22-25, 16-25, 17-25
SÜRE: 1 saat 18 dakika

up

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın