VoleybolunAdresi.com

Ziraat Bankası adını finale yazdırmak istiyor

Ziraat Bankası adını finale yazdırmak istiyor

CEV Cup’ta ülkemizi temsil eden Ziraat Bankası yarı final rövanş karşılaşmasında İtalya temsilcisi Calzedonia Verona ile finale kalma mücadelesi verecek.

İtalya’da oynanan (13.03.2018) karşılaşmayı 3-1 kazanarak önemli bir avantaj elde eden Başkent temsilcisi rakibinden puan ve puanlar aldığı takdirde finale kalma başarısı gösterecek. Şuana kadar CEV Cup’ta oynamış olduğu 7 karşılaşmayı da kazanıp yenilgi yüzü görmeden finale kalma mücadelesi verecek olan Ziraat Bankası rakibini taraftarının önünde yenip finale kalmak istiyor.

Ziraat Bankası rakibini elediği takdirde Belegorie Belgorod (Rusya) – Asseco Resovia (Polonya) takımlarının tur galibi ile finalde mücadele edecek.

Bugün karşılaşmanın oynanacağı Başkent Voleybol Salonunda çalışmalarını sürdürecek olan Ziraat Bankası yarın son olarak gerçekleşecek sabah antrenmanı ile hazırlıklarını tamamlayacak.

Ziraat Bankası Spor Kulübü Baş Antrenörü Joshko Milenkoski ‘’ CEV Cup’ta şuana kadar iyi mücadele verdik. Artık kupaya ulaşma yolunda son 3 maçımız kaldı. Öncelikle yarın evimizde oynayacağımız Verona maçını kazanmamız gerekiyor. İtalya’da iyi bir oyunla güçlü rakibimizi yenmeyi başardık. Yarın evimizde kaliteli oyunculardan kurulu bir rakibi ağırlayacağız.  Hedefimiz maçı kazanarak finale çıkmak olacak.’’ Şeklinde düşüncelerini ifade etti

Karşılaşma yarın saat 19:00’da oynanacak. Karşılaşmayı Avusturya Federasyonundan Harald Sodja yönetecek. Yardımcılığını Bulgaristan Federasyonundan Borislav Yordanov yapacak.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın