VoleybolunAdresi.com

Yeşilbayramiç Spor’da, Pınar Cankarpusat ve Nailia Shaydullina

Yeşilbayramiç Spor’da, Pınar Cankarpusat ve Nailia Shaydullina 
Türkiye Kadınlar 1.Lig ekiplerinden Yeşilbayramiç Spor kadrosuna iki transferle daha gerçekleştirdi.
PINAR CANKARPUSAT_01
Voleybolumuzda deneyim kazanmış orta oyuncu Pınar Cankarpusat’ ı yeni sezon için kadrosunna katan Bayramiç, 2016-2017 sezonu hedeflerine ulaşmak istiyor. 1.92 boyundaki tecrübeli orta oyuncu kariyerinde Kocaelispor, SGK, Beşiktaş,  Emlak Toki, Pursaklar İhtisas, Bursa Büyükşehir Bld., Nilüfer Belediye ve Karayolları formalarıyla başarılar kazanmış  oyuncumuz.

Yeşil Bayramiç Spor Kulübü,  Deneyimli oyuncu Pınar’ın takımımızın başarılarında önemli bir rol üstleneceğine yürekten inanıyoruz. Amacımız tecrübeli oyuncularımızın yanında genç yeteneklere de şans vererek heyecan veren bir takım yaratmak. Transfer çalışmalarımız bu süreçte devam edecektir ifadesiyle kulüp binasında imza töreni gerçekleşti.

Tam ekran yakalama 03.09.2016 140040
Yeşil Bayramiç Spor Kulübü, Caan Athletics Menajerlik Şirketi oyuncularından Dinamo Kazan takımında forma giyen 24 yaşındaki Rus smaçör Nailia Shaydullina ile anlaşarak kulüp tarihindeki ilk defa bir yabancı oyuncuyla yeni sezona başlayacak Bayramiç, Shaydullina ile de  sözleşme imzaladı.

Çanakkale ekibi daha önce de pasör Pelin Ceylan ve orta oyuncu Ajlan Çölleroğlu’nu kadrosuna katmış ve libero Esra Tınığ ile kontrat uzatmıştı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın