VoleybolunAdresi.com

Voleybol Festivali’nde görev alan hakemlere Aziz Yener’ den seminer

Voleybol Festivali’nde görev alan hakemlere Aziz Yener’ den seminer 

Festival Voleybol adıyla, ikinci kez düzenlenecek olan Altyapılar Türkiye Şampiyonası, Gençler, Yıldızlar, Küçükler ve Minikler (Kız / Erkek) maçlarında görev alacak hakemlerin ikinci seminerleri bugün ( 7.Haziran.2017 Çarşamba) günü Bursa Tüyap Festival alanında gerçekleşti.

Seminere Türkiye Merkez Hakem Kurulu Başkanı Aziz Yener, MHGK Genel Sekreteri  Eyüp Bostancı, MHGK Üyesi Sevda Güler ve Hakem ve Gözlemcilerin katılımıyla gerçekleşti.

Bursa Tüyap Fuar Alanı’ nda Voleybol Festivali kapsamında 32 hakem 10 gözlemci görev alacak.  Görev alacak hakem ve gözlemcilere MHGK Başkanı Aziz Yener verdiği tatbiki eğitim gerçekleştirdi.

Seminerde bir konuşma yapan MHGK Başkanı Aziz Yener, ” Bu organizasyonda yurdun bir çok yerinden davet edilen hakem ve gözlemci arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz. Türkiye’ nin neresinde olursa olsun bu organizasyonda yer almanın genç hakemler açısından çok önemli olduğu ve bu turnuva ya katılan tüm  hakem ve gözlemcilerimizin başarılı olacağı inancındayım. ” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın