VoleybolunAdresi.com

Türkiye Voleybol Federasyon Yönetim Kurulu Bursa’da toplandı

Türkiye Voleybol Federasyon Yönetim Kurulu Bursa’da toplandı

Türkiye Voleybol Federasyonu, bugün Bursa’da oynanacak CEV Challenge Kupası, final ikinci maçı öncesi Bursa’da toplandı ve gündemindeki konuları görüştü.

Voleybol Federasyonu’nun Bursalı Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz’ın ev sahipliğinde Botanik Park içerisindeki İskenderbey Konağı’nda bir araya gelen Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Asbaşkanlar Ahmet Göksu,Suat Güler, Genel Sekreter Nihal İşçi, yöneticiler Kurtaran Mumcu, Mustafa Alpaslan, Metin Mengüç ve Nihan Karaçam Salkaya önce Bursa’nın meşhur İskender kebabını yediler.

Daha sonra Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, İskender Kebapçısı yönetim kurulu başkanı Oğuzhan İskenderoğlu’na imzalı A Milli takım forması, Ersin Yılmaz ise Challenge Kupası’nda şampiyonluğa ulaşan Bursa Büyükşehir Belediyespor kulübü oyuncularının imzaladığı formayı hediye ettiler.

Türkiye Voleybol Federasyonu daha sonra yaptığı toplantıda liglerdeki son durumu, kazanılan Avrupa CEV şampiyonluğu konularını konuşarak çeşitli kararlar aldı.

TVF daha sonra Bursa Büyükşehir Belediyespor ile Yunanistan’ın Olympiacos takımları arasında oynanacak final karşılaşmasını izleyip ödül törenine katılacaklar.

Cemal Ekentok-Tekin Ateşnal/Bursa

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın