VoleybolunAdresi.com

THY Spor Kulübü Uğur Ülkü ile anlaşarak teknik ekibini güçlendirdi.

THY Spor Kulübü Uğur Ülkü ile anlaşarak teknik ekibini güçlendirdi.

THY Spor Kulübü 1978 doğumlu Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları giyen eski milli voleybolcu Uğur Ülkü ile anlaştı.

THY Spor Kulübü Uğur Ülkü ile anlaşarak teknik ekibini güçlendirdi. Baş antrenör Mustafa Suphi Doğancı’nın ekibinde, Jason Haldane ile Uğur Ülkü A takımın yardımcı antrenörleri olarak görev yapacak.

1996-2002 yıllarında Fenerbahçe’de, 2003-2007 yıllarında Beşiktaş’ta oynayan ve Beşiktaş’ın kaptanlığını yapan 1978 doğumlu milli voleybolcu Uğur Ülkü aktif voleybol kariyerini noktaladıktan sonra bir sezon Beşiktaş U17 takımının yardımcı antrenörlüğü yaptı. Daha sonra Cape Town’a yerleşme kararı alan Ülkü, burada bulunduğu sürede Personal Trainer Eğitmenliği sertifikası aldı ve hem fitness hem de voleybol antrenörlüğüne başladı.

2009-2012 yıllarında Cape Town Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı yardımcı antrenörlüğü ve aynı anda Virgin Active Spor Kulübü’nde Gym&Fitness antrenörlüğü yapan Uğur Ülkü, 2012-2013 yıllarında Cape Town Plaj Voleybolu Organizasyonları ile ilgilendi. 2014’den 2018’e kadar Presidential Group’ta Marka Müdürü ve AJAX Cape Town Spor Kulübü Resmi Giyim Sponsoru Direktörü olarak görev aldı. Bu sürede de voleyboldan kopmamak adına All Star Saints takımında hem oynayıp hem de antrenörlük yaptı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın