VoleybolunAdresi.com

Shining Stars gene ilklere imza atmaya devam ediyor.”Shining Stars & Derin Beyin iş birliği”

Shining Stars gene ilklere imza atmaya devam ediyor.”Shining Stars & Derin Beyin iş birliği”

Shining Stars & Derin Beyin iş birliği Ülkemizin ilk FIVB lisanslı menajerlik ajansı Shining Stars gene ilklere imza atmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sene Hırvatistan’ın ünlü spor merkantilist Silvija Ferenac’i ülkemize davet ederek ajansına bağlı sporcular ile buluşturup, birlikte çalışma imkanı sağlayan Shining Stars bu seferde ülkemizin önde gelen bilişsel becerileri belirleme ve geliştirme konusundaki uzman öğrenme merkezi Derin Beyin ile stratejik iş birliğine başladı.

 Shining Stars Ceo’su Tunc Afsar ” Günümüzde bilim ve teknoloji sporun ayrılmaz bir parçası oldu. Life kinetik konusunda uzmanlaşmış olan Derin Beyin öğrenme merkezi ile yapmış olduğumuz iş birliği ile periyodik olarak sporcularımıza bilgilendirme ve eğitim seanslarına başlıyoruz. 5 haziran günü İstanbul volley otelde Derin Beyin eğitimcileri ile sporcularımız bir araya gelerek bu konudaki ilk çalıştayımızı (workshop) gerçekleştireceğiz.” dedi.

2005 yılında faaliyete geçen Shining Stars,  her geçen gün voleybola yapmış olduğu yeniliklerine, katkılarına  bir yenisi ekleyerek başarılarını sergileyen çalışanlarına teşekkürler ederiz.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın