VoleybolunAdresi.com

Sen yoksan biz bir kişi eksiğiz, ” Salihli Belediyespor “

Sen yoksan biz bir kişi eksiğiz, ” Salihli Belediyespor “

Voleybol Bayanlar 1.Ligi A Grubu ekiplerinden Salihli Belediyespor, 12.Kasım.2017 Pazar günü sahasında Sarıyer Belediyespor ile ligde yedinci hafta karşılaşmasını gerçekleştirecek.

Ligde yaptığı 6 karşılaşmada,  Yeşilyurt’ u 3-0, Alaşehir Belediye’ yi 3-0, Gez Grup Maltepe Yalı’ yı 3-0, İzmir Büyükşehir Belediyespor’u 3-0, Arkas Spor’ u 3-1 ile  5.galibiyet alırken Manisa Büyükşehir Belediyespor’a 3-0 mağlubiyetiyle 1.yenilgisi bulunan Salihli Belediyespor 15,375 puanla ikinci sırada yer alıyor.

Salihli Belediyespor başantrenörü Bora Şensoy, ” Bu hafta sonu önemli bir maçımız var. Sarıyer Belediyespor iyi bir takım.  Kendi sahamızda kendi seyircimiz önünde Salihli’ de iyi puanlar alarak bu haftayı tamamlamak istiyoruz. Takım olarak hedefimiz play-0ff lara katılıp sene başında belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmaktır. Bunun için bizlerle beraber olan tüm Salihli Sporsever halkımızı bu karşılaşmada tirübünlerde görmek istiyoruz.  ” Sen Yoksan Biz Kişi Eksiğiz”  sloganımızla maça hazırlanıyoruz.” dedi.

https://www.facebook.com/salihlibelediyebaskanizekikayda/?hc_ref=ARS-9Y-vhXI04XTXSxJlgFXq9cli3zxV-6i_oO1KXp1Lv11FhJjo7Icxz3O9GYpO-EU

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın