VoleybolunAdresi.com

Rota Koleji güçlenmeye devam ediyor

Rota Koleji güçlenmeye devam ediyor

Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Rota Koleji, 10 yıldır Işıkkent Spor Kulübü’nde oynayan takım kaptanı Yağmur Göksu Göçmen’i transfer etti.

Üniversiteler Arası Türkiye Şampiyonası’nda Yaşar Üniversitesi ile geçen yıl şampiyonluk sevinci yaşayan 21 yaşında, 1.80 boyundaki Yağmur Göksu Göçmen, genç oyunculara verdiği değer nedeniyle Rota Koleji’ni tercih ettiğini söyledi. İlk kez Işıkkent Spor Kulübü dışında bir kulüpte görev yapacak olmanın heyecanını yaşadığını belirten Göksu, “Yaşar Üniversitesi’nde birlikte çalıştığım antrenörümüz İlker Alkan’la Rota Koleji’nde de çalışacak olmam gücümüze güç katacaktır. Rota Koleji’nde kendimi daha da geliştirme olanağı bulacağımı düşünüyorum” dedi.

Rota Koleji Voleybol Şube Müdürü İsmail Yavuz ise, “Performansıyla dikkat çeken Göksu’yu bünyelerine kattıkları için mutlu olduklarını söyledi. Yavuz, “Göksu, gelişime açık, voleybol geleceği olan, hırslı bir sporcu. Işıkkent’teki yükselen çizgisini Rota Koleji’nde de sürdüreceğini düşünüyor, Rota Koleji ailesi olarak kendisine hoş geldin diyoruz” şeklinde konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın