VoleybolunAdresi.com

Nedim Özbey, ” Çok iyi mücadele ettik “

Nedim Özbey, ” Çok iyi mücadele ettik ” 

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, Efeler Ligi 9. haftasında konuk ettiği Halkbank’a 3-2 mağlup oldu. Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Şükrü Yengil, başantrenör Nedim Özbey, kaptan Hüseyin Koç ve oyuncumuz Yasin Aydın, karşılaşma sonrası Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şu şekilde:

Şükrü Yengil

“Öncelikle maça gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Voleybol seyirci ile güzel oluyor. Çok iyi bir maç izlettirdiler. Heyecanlı bir maçtı. İyi de oynadık. Sene başından beri oynadığımız en iyi oyundu diyebilirim. Biz bundan daha iyisini de oynarız. Bizim böyle morale ihtiyacımız vardı. Bu güzel oyunu galibiyetle süslemek lazımdı. Bir puan aldık geçen senenin şampiyonundan. Halkbank’ı tebrik ediyorum, bizim çocukları da canı gönülden kutluyorum ortaya koydukları mücadele için.”

Nedim Özbey

“Puan almak güzel ama puanlar almak daha güzel. Bizim böyle mücadele etmemiz halinde her takımla gücü ne olursa olsun oynayacağımızı gösterdik. Çok iyi mücadele ettik. Bizim çocuklarımız ellerinden geleni yapıyor. Çok profesyonel, çok ciddi harcamalarla kurulmuş takımlarla mücadele ediyoruz. Bir gün Galatasaray takımı da böyle olacağını düşünüyorum. Benim oynadığım yıllardaki şampiyon Galatasaray yeniden doğacak. Bizi destekleyenlere teşekkür ediyorum. Ben oyuncularıma güveniyorum.”

Hüseyin Koç

“Camiamız, Galatasaray ismi için elimizden geleni yapıyoruz. Diğer takım bizden daha iyi kuvvetli, daha fazla yatırım yapılmış takım oluyor. Yeniliyoruz, üzülüyoruz. Taraftarlarımız da bize üzülüyor.”

Yasin Aydın

“Bütün hafta bu maç için çalıştık. Çok iyi hazırlandık. Çok iyi oynadık, başa baş mücadele oldu. Olmaması gereken basit hatalar yaptık. O hataları yapmasaydık zaten maçı biz kazanmıştık. Halkbank hata yapmadı ve kazandı. Onları tebrik ediyorum. Bizim takımı da tebrik ediyorum, iyi performans sergiledik.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın