VoleybolunAdresi.com

MHGK Kurulunun düzenlediği ara seminer Bursa’da gerçekleşti.

MHGK Kurulunun düzenlediği ara seminer Bursa’da gerçekleşti.

Türkiye voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulunun düzenlemiş olduğu ara seminerlerin 2.si Bursa’ da yapıldı.

Seminerde Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, MHGK Başkanı Aziz Yener, MHGK Üyesi Sevda Güler, Bursa Voleybol İl Temsilcisi Menderes Batmaz, Bursa, Çanakkale, Eskişehir ve Kütahya İli A ve AB klasman hakemleri, Bursa İli Ulusal Hakemleri, İl ve aday hakemler ile gözlemciler katıldılar.

Seminer Bursa İl temsilcisi Menderes Batmaz’ın açılış konuşması ile başladı. Ardından Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz’ın “Biz hepimiz aynı takımdayız” sloganı ile başlayan konuşmasında tüm hakem ve gözlemcilere faydalı bir seminer olmasını temennisiyle başarılar diledi.

Bursa’da yıllarca il temsilciliği, Merkez Hakem Kurulu üyeliği ve gözlemcilik yaparak yıllarca voleybola hizmet etmiş olan Sayın, Şevket Günay’ a Türkiye Voleybol Federasyonu ve Voleybol Hakemler ve Gözlemciler Federasyonu tarafından plaket ile onurlandırıldı. Türkiye Voleybol Federasyonunun plaketini MHGK Başkanı Aziz Yener, Bursa Voleybol Hakem ve Gözlemciler Federasyonunun plaketini de Bursa Voleybol Hakem ve Gözlemciler derneği başkanı Yunus Aydın taktim etti.

Seminerin sunumunu MHGK başkanı sayın, Aziz Yener tarafından yapıldı.