VoleybolunAdresi.com

Kelsey Robinson, ” Turnuvanın içinde olmak heyecan verici “

Kelsey Robinson, ” Turnuvanın içinde olmak heyecan verici “

Şampiyonlar Ligi’nde ilk maçından 3-1 galip ayrılan Vakıfbank’ta maçın En Değerli Oyuncusu seçilen Kelsey Robinson ile Giovanni Guidetti ve Cansu Özbay maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Giovanni Guidetti: Rakibimiz bu maçta oldukça iyiydi. Bugün iyi bir oyun sergilediler. Takım olarak en yüksek performansımızda olmasak da iyi oynayabilmeyi öğreniyoruz. Çünkü bazı oyuncularımız Japonya’daki Dünya Şampiyonası’nda milli takımlarında olduğu için geç döndüler. Lig ve Avrupa’daki maçlarımız devam ederken, bir yandan da Çin’deki Dünya Kulüpler Şampiyonası’na hazırlanıyoruz. Mesela iki gün önce çok yoğun fitness çalıştık. Bu durum bazen bizi tabii ki zorluyor, her zaman zinde ve mükemmel olamayabiliyoruz. Bu durumda bile iyi maçlar çıkarıyoruz ve galibiyetler alıyoruz.

Kelsey Robinson: Takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Bence Stuttgart çok iyi defans yaptı. Eminim Şampiyonlar Ligi’nde tüm maçlar zorlu geçecektir. Bu turnuvanın içerisinde olmak heyecan verici.

Cansu Özbay: Yeniden Şampiyonlar Ligi’nde olmak ve kazanarak başlamak çok güzel bir duygu. Stuttgart’ın çok iyi bir takım olduğunu düşünüyorum. Bugün defansta oldukça iyilerdi. Ama takım olarak savaştık ve kazandık. Şimdi önümüzde Dünya Kulüpler Şampiyonası var. Takım olarak bu şampiyonaya hazırlanıyoruz.