VoleybolunAdresi.com

İnegöl Çarşı Spor Transfer çalışmalarında hız kesmedi

İnegöl Çarşı Spor Transfer çalışmalarında hız kesmedi

Voleybol 2.lig ekiplerinden İnegöl Çarşı Spor Kulübü’ nün play-off hedeflerine ulaşmak ve  1. lige adım atmak için transfer ataklarında Şevval Pervane ile sözleşme imzaladı.

İnegöl Çarşıspor Kulüp Başkanı Zeki Karakoç, ”  hedeflerimize ulaşmak için transfer görüşmelerimize devam ediyoruz. Bu hafta çapraz mevkisinde oynayacak olan Şevval Pervane ile sözleşme imzaladık. Kulübümüz gün geçtikçe güçleniyor. Bu hafta sonunda transfer ettiğimiz oyuncumuzla lige start vermiş bulunmaktayız. İki transferimiz daha kaldı ve bu transferlerimizi de gerçekleştirdiğimizde takımımız daha da güçlenecek “‘dedi.

Şevval Pervane, ”  İnegöl Çarşı Spor Kulübüne geldiğim için çok mutluyum, Çarşı Spor Kulübü güzel bir aile bu aile içinde olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Takımımızın hedeflerine ulaşmak için elimizden gelen çaba ve gayretlerimizi  lig boyunca sürdüreceğiz.”  dedi.

Şevval PERVANE: 1996 doğumlu , 1,78 boyunda çapraz oyuncu mevkisinde oynayan oyuncu, 2006 yılında DSİ Nilüfer Spor Kulübünde voleybol hayatına başlamış, 2010 yılında Bursa Spor Kulübünde alt yapı oyunculuğu 2013 yılında Bursa Spor Kulübünde 3. Lig oyunculuğu 2014 yılında Manisa Alaşehir Spor Kulübünde 3.lig oyunculuğu 2015-2016 yılında Orhangazi Belediye Spor Kulübünde forma giydi.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın