VoleybolunAdresi.com

İnegöl Belediyespor, Vojin Cacic ile sözleşme imzaladı.

İnegöl Belediyespor, Vojin Cacic ile sözleşme imzaladı.

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Ziraat Bankası’nda forma giyen Karadağ Milli Takım sporcusu smaçör Vojin Cacic’i transfer etti.

Kulüp tesislerimizde düzenlenen imza töreninde konuşan İnegöl Belediye Başkanı ve İnegöl Belediyespor Kulüp Başkanı Alper Taban, “Belediyespor voleybol takımımızda yeni transferimizin imza töreni için bir araya geldik. Ekim ayında başlayacak olan sezon öncesi biz de bir yandan transferlerimize devam ediyoruz bir yandan da takımımız hazırlıklarını sürdürüyor. Bugün, geçmişte Ziraat Bankası takımında forma giyen Vojin Caciç’in imza törenini gerçekleştiriyoruz. Kendisi Karadağ milli takımının değişmez oyuncularından. 125 maçta görev almış bir arkadaşımız” dedi.

İnegöl Belediyespor voleybol takımının şehrimize değer katmaya devam ettiğini ifade eden Taban; “İnşallah bu yıl kurduğumuz takımla, teknik kadroyla, yönetimimizle ve taraftarımızla ahenk içerisinde öncelikle Avrupa kupalarına katılabilmek için hedef koyduk. Yaptığımız transferlerle de takımımıza güç katmaya devam ediyor. Yerli oyuncularımızla iddialı bir kadro oluşturduk. Bu noktada 11 sporcumuzu kadromuza kattık. Ayrıca 3 yabancı transferimiz var. Bunlardan ilki bugün imza törenini gerçekleştirdiğimiz Vojin Cacic. Toplamda 14 transfer yapmış olacağız. Ben transferin takımımıza ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Vojin Cacic ise “Her şeyden önce İnegöl’de ve İnegöl Belediyespor’da olduğum için mutluyum. Şuanda her şey mükemmel gidiyor. Takımda iyi bir atmosfer yaratacağımıza inanıyorum. Ben takım açısından atmosferin çok önemli olduğunu düşünüyorum ve burada bir aile duru yaratmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu şartlar altında çok iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın