VoleybolunAdresi.com

İnegöl Belediyespor, Cansın Hacıbekiroğlu ile Sözleşme yeniledi.

İnegöl Belediyespor, Cansın Hacıbekiroğlu ile Sözleşme yeniledi.

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, iç transferde orta oyuncu Cansın Hacıbekiroğlu ile sözleşme yeniledi.

İnegöl Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Altuntepe, kulüp tesislerimizde gerçekleştirilen imza töreninde yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

” Cansın Hacıbekiroğlu 4 yıldan sonra 5.yılda da bizimle beraber. Biz 4 yıl içerisinde başarılarına şahidiz. Bundan sonra daha başarılı olacağını umuyoruz. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Dış transferlerimizde devam ediyor. Anlaştığımız oyuncularımız var. Bir kaç güne anlaşma sağladığımız oyuncular için imza töreni düzenleyeceğiz.”

Cansın Hacıbekiroğlu ise “Öncelikle anlaşmanın iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 1 yıl daha bu formayı terletecek olmanın verdiği mutluluğu yaşıyorum. İnegöl Belediyespor her zaman doğru hedeflere doğru adımlarla doğru kişilerle yürüyen bir kulüp olmuştur. Bu yüzden tekrardan böyle bir kulübün çatısı altında olmaktan büyük mutluluk yaşıyorum.”şeklinde konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın