VoleybolunAdresi.com

İdmanocağı yeni sezona sağlık kontrolüyle başladı

İdmanocağı yeni sezona sağlık kontrolüyle başladı

Türkiye Voleybol Bayanlar 1.lig ekiplerinden Trabzon İdmanocağı sponsorlarından İmperail Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçeçerek yeni sezon çalışmalarına başladı.

Takım menejeri Gül İlter, başantrenör Osman Uraner yönetimdeki İdmanocağı’nın hedefi play-0ff lar ve yine Sultanlar Ligi’nde taraftarlarına voleybol sergilemek istiyorlar.

Takım kadrosunda, Kardelen İpek Vural, Aysun Üstün Güler, Çiğdem Kaplan, Pelin Ecem Katılmış, Cansu Nur İsmailoğlu, Fatma Beyaz, Hazal Şener, Zeliha Barut ve Mina Toklu ile kondisyon çalışmalarıyla yeni sezona hazırlanıyorlar.

Baş Antrenör Osman Uraner, ” Çok genç bir kadro ile bu sene güzel işlere imza atmak istiyoruz. İdmanocağı’ mızı istenilen yerlere getireceğimize inanıyorum. Çok güzel bir teknik kadro ve mütevazi bir bütçe ile çalışmalarımızın mükafatını alacağımız puanlarla göstereceğiz.  Alt yapılarda da çok güzel çalışmalar sergileyeceğiz. Çok deneyimli yardımcılarım ile bizden istenilen görevi yapıp İdmanocağımı’ za başarılar yaşatma en büyük idealimiz olacaktır.”  dedi

Takım menejeri Gül İlter, ” Yeniden yapılanan ve hedeflerine ulaşmak için çok güzel bir sezon yaşayacak takım kurmaya çalıştık.  Tüm çaba ve gayretlerimizle sezonu çok iyi tamamlayıp play-off lara çıkmak istiyoruz. Kulüp olarak en büyük hedefimiz Sultanlar Ligi. ” dedi.

Voleybolunadresi.com olarak yeni sezonda başarılar dileriz.

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın