VoleybolunAdresi.com

İdmanocağı iki maçtan en az 4 puan bekliyor

İdmanocağı iki maçtan en az 4 puan bekliyor
Voleybol Bayanlar 1.Lig ekiplerinden Trabzon İdmanocağı  önümüzdek hafta içinde ve hafta sonunda kendi evinde iki maça imza atmak istiyor.
16.Ocak.2018 Salı günü saat: 14:00 de grubun güçlü ekiplerinden Bolu Belediyespor’ u, 20.Ocak.2018 Cumartesi günü yine 19. Mayıs spor Salonu’ nda Eskişehir temsilcisi Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacak.
İdmanocağı Bayan Voleybol Takımı başantrenörü Gül İlter, Kendi sahalarında yapacakları iki karşılaşmadan en az 4 puan beklediklerini söyledi. İlter, kısıtlı kadrolarına rağmen oyuncularının ortaya koyduğu mücadeleden çok memnun olduklarını ifade etti. İlter,  ” İlk maçımızı ligde Play-Off’a yükselmek için mücadele veren Bolu Belediyespor ile daha sonra da Eskişeehir’in temsilcisi Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacağız. Bolu ekibi tecrübeli bir kadroya sahip ve Play-Off’a oynuyorlar. Anadolu Üniversitesi ise daha ziyade genç bir takım. Onlar da iki yabancı oyuncu transferi yaptılar. Her iki karşılaşmadan en az 4 puan bekliyoruz. Bu maçlarda hedefimize ulaşmak için tüm gücümüz sahaya yansıtacağız’’ dedi.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın