VoleybolunAdresi.com

İdmanocağı Çok Üzgün…

İdmanocağı Çok Üzgün…

İkinci yarının 2. Maçında kendi sahasında Ankara temsilcisi Kahramankazan Belediyespor’ a 3-1 mağlup olan İdmanocağı Bayan Voleybol Takımı baş antrenörü Gül İlter, bu maçın geride kaldığını belirterek, artık hafta sonu deplasmanda Bartın Polisgücü ile yapacakları müsabakaya motive olacaklarını söyledi. 
Bayanlar Voleybol 1. Lig’de kendi sahasında Kahramankazan Belediyespor’a 3-1 mağlup olan İdmanocağı’nın antrenörü Gül İlter, kazanmak istedikleri bu karşılaşmayı kaybettikleri için çok üzgün olduklarını ileten İlter, müsabaka iyi başlayamadıklarını belirterek, ilk iki sette bekledikleri oyunu bir türlü ortaya koyamayarak rakipleri karşısında 2-0 geriye düştüklerini ifade etti.
İlter, ” İlk iki sette ortaya koyulan oyun kabul edilemez bir durum idi. Basit hatalar yaptık. Oyuna motive olmakta çok zorluk çektik. Bazı oyuncularımızı sakat olmasına rağmen kısıtlı kadromuz sebebiyle oynatmak zorunda kaldık. Son hamleler de başarılı olamadık ve direncimizi gösteremedik. Oyundan düştük. Oyuncularımın morali bozulunca bu setlerde varlık gösteremedik” diye konuştu. Gül İlter, 2-0 geriye düştükleri karşılaşmanın 3. Setine beklenen girişi yaptıklarını ve oyunu kontrol altında tuttuklarını ifade ederek, ‘’ Bu sette beklenen oyunumuza kavuştuk. Rakibimiz karşısında iyi direnç göstererek bu seti kazandık. Daha sonraki sette ise karşılaşma başa baş devam ederken yine bireysel hatalar sebebiyle oyunu bloke edemeyerek maçı da 3-1 kaybettik.Halbuki bu maçtan puan veya puanlar bekliyorduk. Artık önümüzdeki Bartın Polisgücü ile deplasmanda yapacağımız müsabakasına hazırlanacağız. Yenilgimizi bu maçta telafi etmek istiyoruz’’ şeklinde konuştu.
Kamil Anahar / Tranzon /

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın