VoleybolunAdresi.com

Halkbank voleybola değer katıyor Sezon tüm kulüplerimize hayırlı olsun

Halkbank voleybola değer katıyor Sezon tüm kulüplerimize hayırlı olsun

Halkbank Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ergin Kaya, Süper Kupa şampiyonluğunun yanı sıra, Efeler Ligindeki Ziraat Bankası galibiyetinin ardından bir mesaj yayınladı.

Sezona kupa ve galibiyetle başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Kaya, “İyi bir başlangıç yaptık ve umarım böyle devam eder. Emeği geçenleri kutluyorum. Fakat her şeyden önce 2018-2019 Voleybol sezonunun tüm kulüplerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Sakatlıkların yaşanmadığı, centilmence ve keyifli mücadelelerin sergilendiği bir sezon olacağına inanıyorum. Hak edenin kazanması temennisiyle, hakemlerimiz, basın mensuplarımız, salonlarda çalışan görevlilerimiz ve Türkiye Voleybol Federasyonuna başarılar diliyorum” diye konuştu.

Halkbank camiası olarak, en centilmen spor dallarından biri olan voleybolu desteklemekten büyük gurur duyduklarını ifade eden Başkan Yardımcı Kaya, son yıllarda Halkbank Spor Kulübü olarak yaşanan şampiyonlukların yanında, gençlere yapılan yatırımla da voleybola değer kattıklarını söyledi. Kaya, “Kulüp olarak hedefimiz kendi yıldızlarımızı yetiştirmek ve tüm oyuncularımızda camiamızın kültürünü ve aidiyetini oluşturmaktır. Voleybol tutkusunu aşıladığımız her genç ile toplumumuza önemli bir katkıda bulunduğumuza inanıyoruz” dedi.

Ergin Kaya mesajını şöyle devam etti:

“Yeni sezonda amacımız sportmenlik ve centilmenlikten ödün vermeden müzemizdeki kupa sayısını arttırmaktır. Bugüne kadar olduğu gibi, seyir zevki yüksek bir performans sergilemek istiyoruz. Özellikle Şampiyonlar Liginde ülkemizi en iyi şekilde temsil edip camiamızı mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız”

Kaya, “Yeni sezon camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Tüm Halkbank takımlarımıza başarılar dilerim” diyerek sözlerini tamamladı.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın