VoleybolunAdresi.com

Giovanni Guidetti, ” Biz VakıfBank’ız ve herhangi bir takımdan korkmuyoruz.”

Giovanni Guidetti, ” Biz VakıfBank’ız ve herhangi bir takımdan korkmuyoruz.”

Shaoxing, Çin, 5 Aralık 2018 – VakıfBank İstanbul Teknik Direktörü Giovanni Guidetti ve ekibi, 2018 FIVB Voleybol Kadınlar Kulübü Dünya Şampiyonası’nda zorlu rekabet olsa da rakipleriyle yüzleşmekten korkmuyor.

VakıfBank Teknik Direktörü Giovanni Guidetti : “Bu maçta takımımın odağıyla çok mutluyum. Oyunun her bir parçasına ilgileri çok yüksekti. İyi bir takıma karşı oynadık ve takımın her noktaya karşı çok mücadele ettiğine sevindim. İyi bir sistemimiz var, ancak bu yarışmadaki tek güçlü takım biz değiliz. Brezilyalı takımlar çok ,güçlü. Eczacıbaşı da çok güçlü, ama biz VakıfBank’ız ve herhangi bir takımdan korkmuyoruz. ”


VakıfBank oyuncusu Milena Rasic
: “Harika hissediyor, çünkü her iki maçı da çok iyi oynadık. Şimdi altı puanımız var. Yarın bir günümüz var, bu da bizi en önemli maçlara hazırlamak için yeterli zaman.

Volero Le Cannet kaptanı Laura Unternahrer : “Böyle iyi takımlara karşı oynadığınızda, sadece zevk almak ve elinizden gelenin en iyisini yapmak. Onlara karşı oynayabilmek inanılmaz. Gerçekten minnettarız. Biz daha iyisini yapabiliriz biliyorum “.