VoleybolunAdresi.com

Gelişim Koleji-Ayvalıkgücü Yeni Sezon İçin Karşılaştılar. 

Gelişim Koleji-Ayvalıkgücü Yeni Sezon İçin Karşılaştılar. 

Yeni sezonda Voleybol  Bayanlar 2. ligi’ nde mücadele edecek Gelişim Koleji ile Ayvalıkgücü İzmir’ de antreman maçında karşı karşıya geldiler.

İki takımın oyuncuları ve teknik adamlarının centilmence gerçekleştirdikleri karşılaşmada Ayvalıkgücü’ nün daha az hata yapması, zaman zaman Gelişim Koleji’ nin atakları ile karşılaşma 3-2 skorla Ayvalıkgücü takımı oldu.

Maçtan sonra görüşlerini aldığımız Gelişim Koleji A Takımı Antrenörü Ahmet Bayar; Geçen yıl olduğu gibi bu yılda 2. ligde mücadele edecek olan kadrolarına dışarıdan takviye yapmadıklarını, kolejde okuyan genç ve yıldız kız takımlarından dahil edilen oyuncularla bu yılda 2. ligde üst sıraları zorlamaya gayret edeceklerini, amaçlarının genç ve yıldız takımda oynayan oyuncularının bu maçlarda oynayarak tecrübe kazanmaları ve ilerleyen yıllarda Gelişim Koleji A takımında bu tecrübe ile devam etmelerini sağlamak olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz sezon liselerde Türkiye Şampiyonu olan kadrosundan 2002 doğumlu 4 oyuncuyu A takım kadrosuna dahil ettiklerini ve bu oyunculara maçlarda oynatıp gelecek sezonlarda da  A takımının iskeletini şimdiden oluşturmak istediklerini sözlerine ilave etti.

Haldun Halden / İzmir / Voleybolunadresi.com

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın