VoleybolunAdresi.com

ERKEKLER 1. LİG A GRUBU

format

Pos   Takım O W L SetlerSayılar P Last 5
1 Jeopark Kula Belediyespor 26 25 1 76:122143:1701 73       
2 Ziraat Bankası 26 19 7 63:292122:1925 58       
3 Düzce Belediyespor 26 18 8 63:322166:1916 55       
4 Tevfik Fikret Lisesi Altekma 26 19 7 62:352269:2056 55       
5 Konya Büyükşehir Belediyespor 26 17 9 56:352100:1933 49       
6 Tofaş 26 12 14 48:522264:2232 36       
7 Anadolu Üniversitesi 26 12 14 46:522167:2204 36       
8 Seydişehir Belediyesi Sanayispor 26 13 13 45:522116:2175 35       
9 Bornova Anadolu Lisesi 26 12 14 42:552078:2199 33       
10 İstanbul Büyükşehir Belediyespor 26 9 17 43:582187:2251 29       
11 Eğirdir Elma 26 8 18 40:612139:2328 29       
12 Bigadiç Belediyespor 26 9 17 38:622061:2266 28       
13 PTT 26 6 20 29:682043:2335 17       
14 Es Voleybol 26 3 23 22:701884:2218 13       

1. HAFTA

Maç Skor
16 Ekim 2016 14:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Bigadiç Belediyespor
1 - 3 (25:22, 22:25, 16:25, 20:25)
16 Ekim 2016 14:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Ziraat Bankası
3 - 2 (26:24, 24:26, 25:16, 24:25, 15:11)
16 Ekim 2016 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Es Voleybol
3 - 0 (25:12, 25:15, 25:22)
16 Ekim 2016 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Eğirdir Elma
3 - 0 (25:20, 25:23, 25:20)
16 Ekim 2016 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 0 (25:13, 25:20, 25:20)
16 Ekim 2016 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
3 - 0 (25:17, 25:22, 25:17)
16 Ekim 2016 16:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Anadolu Üniversitesi
0 - 3 (19:25, 11:25, 16:25)
24 Ocak 2017 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Bigadiç Belediyespor
-:- ()
24 Ocak 2017 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Es Voleybol
-:- ()
24 Ocak 2017 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – PTT
-:- ()
24 Ocak 2017 17:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Anadolu Üniversitesi
3 - 1 (21:25, 25:18, 27:25, 25:20)

2. HAFTA

Maç Skor
22 Ekim 2016 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Düzce Belediyespor
0 - 3 (23:25, 22:25, 12:25)
23 Ekim 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – PTT
3 - 0 (25:19, 25:14, 25:21)
23 Ekim 2016 14:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Jeopark Kula Belediyespor
2 - 3 (25:20, 23:25, 26:24, 22:25, 15:17)
23 Ekim 2016 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Bornova Anadolu Lisesi
2 - 3 (22:25, 25:22, 23:25, 25:17, 12:15)
23 Ekim 2016 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
3 - 2 (25:20, 23:25, 18:25, 25:19, 16:14)
23 Ekim 2016 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Konya Büyükşehir Belediyespor
3 - 0 (25:22, 26:24, 27:25)
23 Ekim 2016 16:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Tofaş
1 - 3 (25:20, 26:28, 20:25, 21:25)

3. HAFTA

Maç Skor
30 Ekim 2016 14:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – PTT
3 - 1 (25:27, 25:19, 29:27, 25:19)
30 Ekim 2016 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Es Voleybol
3 - 0 (29:27, 25:21, 25:17)
30 Ekim 2016 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Ziraat Bankası
0 - 3 (23:25, 19:25, 25:26)
30 Ekim 2016 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 2 (18:25, 25:23, 19:25, 25:16, 15:12)
30 Ekim 2016 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
3 - 0 (25:23, 25:18, 28:26)
30 Ekim 2016 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Anadolu Üniversitesi
3 - 0 (25:17, 25:19, 25:18)
30 Ekim 2016 16:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Bigadiç Belediyespor
3 - 0 (25:19, 25:18, 25:20)

4. HAFTA

Maç Skor
5 Kasım 2016 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Tofaş
0 - 3 (18:25, 22:25, 22:25)
6 Kasım 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
1 - 3 (25:23, 15:25, 22:25, 20:25)
6 Kasım 2016 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Konya Büyükşehir Belediyespor
0 - 3 (22:25, 17:25, 10:25)
6 Kasım 2016 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Jeopark Kula Belediyespor
3 - 1 (25:19, 17:25, 26:24, 25:17)
6 Kasım 2016 15:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Bornova Anadolu Lisesi
0 - 3 (16:25, 21:25, 22:25)
6 Kasım 2016 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Eğirdir Elma
1 - 3 (21:25, 22:25, 25:9, 22:25)
6 Kasım 2016 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Düzce Belediyespor
1 - 3 (25:23, 12:25, 20:25, 19:25)

5. HAFTA

Maç Skor
9 Kasım 2016 13:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – PTT
3 - 2 (24:26, 22:25, 31:29, 28:26, 15:12)
9 Kasım 2016 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Ziraat Bankası
0 - 3 (14:25, 15:25, 21:25)
9 Kasım 2016 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Bigadiç Belediyespor
3 - 0 (25:22, 25:18, 25:23)
9 Kasım 2016 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
3 - 0 (25:13, 25:21, 25:21)
9 Kasım 2016 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Düzce Belediyespor
0 - 3 (15:25, 25:27, 7:25)
9 Kasım 2016 17:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Anadolu Üniversitesi
3 - 1 (30:28, 25:20, 21:25, 25:22)
9 Kasım 2016 18:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
1 - 3 (22:25, 25:20, 22:25, 15:25)

6. HAFTA

Maç Skor
12 Kasım 2016 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Jeopark Kula Belediyespor
0 - 3 (15:25, 22:25, 13:25)
13 Kasım 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Konya Büyükşehir Belediyespor
3 - 2 (16:25, 21:25, 25:23, 29:27, 15:9)
13 Kasım 2016 14:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Es Voleybol
3 - 0 (25:16, 25:15, 25:12)
13 Kasım 2016 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Eğirdir Elma
3 - 0 (32:30, 25:13, 25:20)
13 Kasım 2016 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Bornova Anadolu Lisesi
3 - 1 (25:23, 22:25, 25:20, 25:16)
13 Kasım 2016 16:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Tofaş
3 - 1 (26:24, 25:17, 15:25, 25:23)
13 Kasım 2016 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
2 - 3 (25:17, 15:25, 25:20, 25:27, 13:15)

7. HAFTA

Maç Skor
18 Kasım 2016 18:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
1 - 3 (25:21, 18:25, 18:25, 20:25)
19 Kasım 2016 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Bigadiç Belediyespor
2 - 3 (25:23, 22:25, 26:24, 21:25, 9:15)
20 Kasım 2016 13:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
3 - 0 (25:21, 28:26, 27:25)
20 Kasım 2016 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – PTT
3 - 0 (25:21, 25:14, 25:16)
20 Kasım 2016 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Anadolu Üniversitesi
3 - 0 (25:8, 25:17, 25:19)
20 Kasım 2016 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Düzce Belediyespor
0 - 3 (22:25, 20:25, 20:25)
20 Kasım 2016 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Ziraat Bankası
1 - 3 (25:19, 17:25, 20:25, 18:25)

8. HAFTA

Maç Skor
25 Kasım 2016 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Konya Büyükşehir Belediyespor
2 - 3 (25:23, 25:27, 25:21, 19:25, 12:15)
26 Kasım 2016 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Es Voleybol
3 - 0 (25:18, 25:22, 25:19)
27 Kasım 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Eğirdir Elma
3 - 0 (25:17, 25:19, 25:19)
27 Kasım 2016 14:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Bornova Anadolu Lisesi
3 - 0 (29:27, 26:24, 25:22)
27 Kasım 2016 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 2 (25:17, 20:25, 21:25, 25:20, 15:9)
27 Kasım 2016 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Tofaş
0 - 3 (22:25, 23:25, 22:25)
27 Kasım 2016 16:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Jeopark Kula Belediyespor
0 - 3 (15:25, 21:25, 24:26)

9. HAFTA

Maç Skor
30 Kasım 2016 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – PTT
3 - 1 (25:16, 25:17, 21:25, 25:19)
30 Kasım 2016 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
3 - 0 (25:16, 25:18, 25:22)
30 Kasım 2016 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Düzce Belediyespor
3 - 1 (25:16, 25:16, 14:25, 25:19)
30 Kasım 2016 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Bigadiç Belediyespor
3 - 2 (23:25, 25:16, 25:21, 15:25, 15:6)
30 Kasım 2016 16:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
3 - 0 (25:23, 25:23, 25:20)
30 Kasım 2016 16:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Tofaş
3 - 1 (25:18, 15:25, 25:18, 25:21)
30 Kasım 2016 17:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Anadolu Üniversitesi
1 - 3 (25:23, 23:25, 18:25, 22:25)

10. HAFTA

Maç Skor
3 Aralık 2016 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Es Voleybol
3 - 2 (23:25, 25:19, 27:25, 30:32, 15:13)
3 Aralık 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 1 (25:11, 25:20, 21:25, 25:22)
3 Aralık 2016 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Ziraat Bankası
3 - 0 (25:10, 25:23, 25:18)
3 Aralık 2016 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Bornova Anadolu Lisesi
3 - 0 (25:21, 25:23, 25:18)
3 Aralık 2016 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Konya Büyükşehir Belediyespor
2 - 3 (21:25, 25:20, 23:25, 25:21, 13:15)
3 Aralık 2016 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Eğirdir Elma
3 - 0 (25:23, 25:18, 25:18)
3 Aralık 2016 17:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Jeopark Kula Belediyespor
1 - 3 (24:26, 20:25, 25:20, 22:25)

11. HAFTA

Maç Skor
11 Aralık 2016 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
1 - 3 (25:20, 21:25, 14:25, 16:25)
11 Aralık 2016 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Bigadiç Belediyespor
3 - 2 (25:18, 16:25, 22:25, 25:10, 15:9)
11 Aralık 2016 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Tofaş
3 - 0 (25:17, 25:23, 25:20)
11 Aralık 2016 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Anadolu Üniversitesi
3 - 0 (25:19, 25:19, 25:21)
11 Aralık 2016 15:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Düzce Belediyespor
1 - 3 (13:25, 25:23, 15:25, 22:25)
11 Aralık 2016 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – PTT
1 - 3 (17:25, 25:16, 25:27, 21:25)
11 Aralık 2016 17:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Konya Büyükşehir Belediyespor
3 - 1 (23:25, 25:20, 25:19, 25:20)

12. HAFTA

Maç Skor
18 Aralık 2016 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
3 - 1 (25:20, 25:18, 21:25, 25:20)
18 Aralık 2016 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Jeopark Kula Belediyespor
0 - 3 (12:25, 26:28, 20:25)
18 Aralık 2016 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Eğirdir Elma
3 - 2 (23:25, 26:24, 25:19, 21:25, 16:14)
18 Aralık 2016 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Es Voleybol
3 - 1 (25:14, 23:25, 25:18, 25:16)
18 Aralık 2016 16:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Ziraat Bankası
0 - 3 (22:25, 11:25, 24:26)
18 Aralık 2016 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 1 (21:25, 25:21, 25:20, 25:21)
17 Ocak 2017 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Bornova Anadolu Lisesi
2 - 3 (25:19, 19:25, 25:18, 12:25, 10:25)

13. HAFTA

Maç Skor
25 Aralık 2016 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Konya Büyükşehir Belediyespor
2 - 3 (21:25, 13:25, 25:20, 25:17, 12:15)
25 Aralık 2016 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – PTT
3 - 1 (19:25, 25:16, 25:14, 25:17)
25 Aralık 2016 15:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Tofaş
3 - 0 (25:22, 25:23, 25:18)
25 Aralık 2016 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
3 - 0 (25:18, 25:19, 25:19)
25 Aralık 2016 16:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Düzce Belediyespor
3 - 0 (25:15, 25:21, 25:19)
25 Aralık 2016 17:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Jeopark Kula Belediyespor
0 - 3 (18:25, 16:25, 18:25)
24 Ocak 2017 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Anadolu Üniversitesi
3 - 2 (23:25, 16:25, 28:26, 25:19, 15:12)

14. HAFTA

Maç Skor
7 Ocak 2017 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Bornova Anadolu Lisesi
3 - 1 (12:25, 27:25, 25:23, 25:16)
7 Ocak 2017 14:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
3 - 2 (25:21, 16:25, 18:25, 25:16, 17:15)
7 Ocak 2017 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – PTT
3 - 1 (25:22, 25:22, 20:25, 25:23)
7 Ocak 2017 14:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Konya Büyükşehir Belediyespor
0 - 3 (20:25, 16:25, 22:25)
7 Ocak 2017 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Jeopark Kula Belediyespor
0 - 3 (16:25, 14:25, 20:25)
7 Ocak 2017 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Düzce Belediyespor
3 - 2 (25:16, 11:25, 18:25, 26:24, 15:10)
7 Ocak 2017 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Tofaş
2 - 3 (25:23, 25:14, 17:25, 24:26, 12:15)

15. HAFTA

Maç Skor
14 Ocak 2017 14:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Anadolu Üniversitesi
3 - 1 (25:21, 29:27, 21:25, 28:26)
14 Ocak 2017 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 0 (25:19, 25:21, 25:13)
14 Ocak 2017 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Es Voleybol
3 - 0 (25:15, 25:15, 26:24)
14 Ocak 2017 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Ziraat Bankası
3 - 1 (22:25, 25:21, 25:15, 25:21)
14 Ocak 2017 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Eğirdir Elma
1 - 3 (22:25, 25:21, 23:25, 21:25)
14 Ocak 2017 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Bigadiç Belediyespor
3 - 0 (25:11, 25:19, 25:20)
14 Ocak 2017 17:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
3 - 0 (25:17, 26:16, 25:15)

16. HAFTA

Maç Skor
21 Ocak 2017 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Düzce Belediyespor
2 - 3 (26:24, 26:24, 19:25, 23:25, 13:15)
21 Ocak 2017 14:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Bornova Anadolu Lisesi
0 - 3 (24:26, 22:25, 18:25)
21 Ocak 2017 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
0 - 3 (23:25, 16:25, 18:25)
21 Ocak 2017 14:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Eğirdir Elma
1 - 3 (25:27, 25:23, 21:25, 20:25)
21 Ocak 2017 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Tofaş
3 - 1 (26:24, 21:25, 25:22, 25:21)
21 Ocak 2017 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Jeopark Kula Belediyespor
1 - 3 (12:25, 16:25, 25:22, 21:25)
21 Ocak 2017 16:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Konya Büyükşehir Belediyespor
3 - 1 (23:25, 25:15, 25:16, 25:21)

17. HAFTA

Maç Skor
24 Ocak 2017 13:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – PTT
3 - 0 (25:16, 25:19, 25:12)
24 Ocak 2017 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 0 (25:22, 25:22, 25:20)
24 Ocak 2017 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
0 - 3 (23:25, 18:25, 24:26)
24 Ocak 2017 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Ziraat Bankası
3 - 0 (25:21, 25:17, 25:14)
24 Ocak 2017 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Bigadiç Belediyespor
3 - 2 (25:23, 25:27, 23:25, 25:21, 15:8)
24 Ocak 2017 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Es Voleybol
3 - 0 (25:23, 25:21, 25:15)

18. HAFTA

Maç Skor
28 Ocak 2017 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Tofaş
1 - 3 (26:24, 22:25, 15:25, 23:25)
28 Ocak 2017 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Konya Büyükşehir Belediyespor
0 - 3 (17:25, 21:25, 17:25)
28 Ocak 2017 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Jeopark Kula Belediyespor
0 - 3 (14:25, 13:25, 26:28)
28 Ocak 2017 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Es Voleybol
3 - 0 (25:22, 25:23, 25:21)
28 Ocak 2017 16:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Eğirdir Elma
3 - 1 (25:23, 25:27, 25:17, 25:15)
28 Ocak 2017 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Bornova Anadolu Lisesi
3 - 2 (17:25, 25:15, 25:27, 25:19, 15:11)
28 Ocak 2017 18:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
0 - 3 (17:25, 20:25, 23:25)

19. HAFTA

Maç Skor
4 Şubat 2017 14:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Ziraat Bankası
0 - 3 (19:25, 11:25, 20:25)
4 Şubat 2017 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
2 - 3 (25:23, 33:35, 25:19, 20:25, 7:15)
4 Şubat 2017 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Anadolu Üniversitesi
3 - 0 (25:18, 25:11, 25:22)
4 Şubat 2017 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Bigadiç Belediyespor
3 - 0 (30:28, 25:14, 25:20)
4 Şubat 2017 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – PTT
2 - 3 (25:27, 25:19, 23:25, 25:18, 11:15)
4 Şubat 2017 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Düzce Belediyespor
3 - 0 (25:16, 25:15, 25:20)
4 Şubat 2017 17:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 2 (25:19, 15:25, 23:25, 31:29, 15:8)

20. HAFTA

Maç Skor
7 Şubat 2017 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Jeopark Kula Belediyespor
0 - 3 (23:25, 20:25, 20:25)
7 Şubat 2017 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Eğirdir Elma
3 - 1 (25:23, 17:25, 25:21, 26:24)
7 Şubat 2017 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Es Voleybol
3 - 0 (25:19, 25:17, 27:25)
7 Şubat 2017 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 0 (25:18, 25:20, 25:20)
7 Şubat 2017 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Tofaş
3 - 0 (25:17, 25:23, 25:23)
7 Şubat 2017 17:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Konya Büyükşehir Belediyespor
0 - 3 (15:25, 25:27, 15:25)
7 Şubat 2017 17:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Bornova Anadolu Lisesi
3 - 0 (25:22, 25:19, 25:16)

21. HAFTA

Maç Skor
11 Şubat 2017 14:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Bigadiç Belediyespor
2 - 3 (21:25, 21:25, 26:24, 25:19, 11:15)
11 Şubat 2017 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Anadolu Üniversitesi
1 - 3 (23:25, 15:25, 26:24, 14:25)
11 Şubat 2017 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Düzce Belediyespor
3 - 1 (25:27, 26:24, 25:15, 25:20)
11 Şubat 2017 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – PTT
3 - 0 (25:21, 25:13, 25:21)
11 Şubat 2017 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
0 - 3 (23:25, 18:25, 19:25)
11 Şubat 2017 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
1 - 3 (25:27, 24:26, 25:17, 14:25)
11 Şubat 2017 16:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Ziraat Bankası
3 - 2 (25:21, 22:25, 25:21, 17:25, 16:14)

22. HAFTA

Maç Skor
18 Şubat 2017 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Eğirdir Elma
1 - 3 (20:25, 24:26, 28:26, 26:28)
18 Şubat 2017 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Es Voleybol
3 - 2 (22:25, 25:22, 26:24, 23:25, 15:12)
18 Şubat 2017 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
2 - 3 (18:25, 26:24, 29:27, 14:25, 13:15)
18 Şubat 2017 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Ziraat Bankası
1 - 3 (30:28, 19:25, 15:25, 22:25)
18 Şubat 2017 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Bornova Anadolu Lisesi
1 - 3 (22:25, 25:23, 22:25, 23:25)
18 Şubat 2017 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Konya Büyükşehir Belediyespor
3 - 1 (23:25, 26:24, 25:16, 33:31)
18 Şubat 2017 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Jeopark Kula Belediyespor
1 - 3 (18:25, 17:25, 25:21, 17:25)

23. HAFTA

Maç Skor
21 Şubat 2017 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Düzce Belediyespor
0 - 3 (17:25, 18:25, 16:25)
21 Şubat 2017 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Tofaş
3 - 1 (29:27, 25:22, 12:25, 27:25)
21 Şubat 2017 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
3 - 0 (25:17, 25:20, 31:29)
21 Şubat 2017 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – Bigadiç Belediyespor
3 - 0 (25:15, 25:17, 25:20)
21 Şubat 2017 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Anadolu Üniversitesi
3 - 0 (25:17, 26:24, 25:16)
21 Şubat 2017 16:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – PTT
3 - 1 (25:19, 16:25, 25:18, 27:25)
21 Şubat 2017 17:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
0 - 3 (20:25, 20:25, 22:25)

24. HAFTA

Maç Skor
25 Şubat 2017 14:00 Balıkesir Bigadiç Spor Salonu
Bigadiç Belediyespor – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
3 - 2 (21:25, 29:27, 21:25, 25:22, 15:3)
25 Şubat 2017 14:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – Eğirdir Elma
3 - 2 (19:25, 25:16, 23:25, 25:20, 16:14)
25 Şubat 2017 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Bornova Anadolu Lisesi
3 - 0 (25:19, 25:21, 25:15)
25 Şubat 2017 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Es Voleybol
3 - 0 (25:22, 25:20, 25:12)
27 Şubat 2017 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Ziraat Bankası
1 - 3 (25:21, 15:25, 18:25, 24:26)
27 Şubat 2017 16:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
1 - 3 (19:25, 16:25, 25:15, 18:25)
2 Mart 2017 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Jeopark Kula Belediyespor
1 - 3 (16:25, 18:25, 25:23, 23:25)

25. HAFTA

Maç Skor
4 Mart 2017 14:00 İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu
Es Voleybol – Tevfik Fikret Lisesi Altekma
0 - 3 (20:25, 15:25, 23:25)
4 Mart 2017 14:00 Isparta Eğirdir Spor Salonu
Eğirdir Elma – Tofaş
3 - 2 (25:14, 26:24, 17:25, 25:27, 16:14)
4 Mart 2017 14:00 Konya Seydişehir Spor Salonu
Seydişehir Belediyesi Sanayispor – Anadolu Üniversitesi
1 - 3 (19:25, 25:19, 20:25, 27:29)
4 Mart 2017 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Konya Büyükşehir Belediyespor
3 - 0 (25:21, 25:20, 25:17)
4 Mart 2017 15:00 Ankara Başkent Voleybol Salonu
Ziraat Bankası – PTT
3 - 0 (25:22, 25:18, 25:22)
4 Mart 2017 15:00 İstanbul Haldun Alagaş Spor Salonu
İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Düzce Belediyespor
1 - 3 (20:25, 25:23, 17:25, 22:25)
4 Mart 2017 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Bornova Anadolu Lisesi – Bigadiç Belediyespor
3 - 1 (20:25, 25:22, 25:22, 25:21)

26. HAFTA

Maç Skor
11 Mart 2017 13:00 Ankara Beştepe Spor Salonu
PTT – Seydişehir Belediyesi Sanayispor
3 - 1 (25:23, 19:25, 25:22, 25:19)
11 Mart 2017 13:00 Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Anadolu Üniversitesi – Bigadiç Belediyespor
3 - 0 (25:18, 25:21, 25:19)
11 Mart 2017 14:00 Konya Atatürk Spor Salonu
Konya Büyükşehir Belediyespor – Eğirdir Elma
3 - 0 (25:19, 25:17, 25:16)
11 Mart 2017 14:00 Manisa Kula Spor Salonu
Jeopark Kula Belediyespor – Bornova Anadolu Lisesi
3 - 0 (25:12, 25:15, 25:14)
11 Mart 2017 15:00 Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Tofaş – Es Voleybol
3 - 0 (25:20, 25:15, 25:18)
11 Mart 2017 15:00 İzmir Atatürk Voleybol Salonu
Tevfik Fikret Lisesi Altekma – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3 - 0 (39:37, 25:19, 25:23)
11 Mart 2017 16:00 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
Düzce Belediyespor – Ziraat Bankası
3 - 0 (25:16, 25:13, 25:15)