VoleybolunAdresi.com

Elif Uzun, Sarıyer Belediyespor’ da

Elif Uzun, Sarıyer Belediyespor’ da 

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 1. Ligi ekiplerinden Sarıyer Belediyespor, Bosna Hersek asıllı 1991 doğumlu tecrübeli smaçör Elif Uzun’u renklerine bağladı.

Yeni sezon transfer çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken ve taraftarların meraklı bekleyişine sebep olan Sarıyer Belediyespor, bugün Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’ nde gerçekleşen imza töreniyle Sultanlar Ligi tecrübeli oyuncu Elif Uzun’u, A Takım oyuncu kadrosuna ekledi. Kulüp As Başkanı Erdinç Gün, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Alikaya, Şube Sorumlusu Özgür Akman, Yardımcı Antrenör Nurşan Güllü ve Takım Menajeri Didem Akman eşliğinde atılan imzalarla, geçtiğimiz sezon Çanakkale Belediyespor’da forma giyen 1991 doğumlu başarılı smaçör Elif Uzun, Sarıyer’in renklerine bağlandı.

Transfer sırasında oyuncu hakkında görüşlerini belirten As Başkan Erdinç Gün; “ Elif, tecrübesi yüksek bir oyuncu. Kendisinin, şu anki mevcut kadromuzla ve yapacağımız yeni transferlerle birlikte çok iyi işler çıkaracağına inanıyorum. Sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyorum. Her iki taraf için de hayırlı olsun.” dedi. Öte yandan Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Alikaya “Sultanlar Ligi tecrübesi olan başarılı bir transfer gerçekleştirdik. Bu transferde emeği geçen herkesi kutluyor, yeni oyuncumuz Elif Uzun’a hoş geldin diyorum.”ifadelerini kullandı.

Ülkesinde voleybol oynarken İller Bankası antrenörü ve kulüp yöneticilerinin teklifiyle 2006 yılında Ankara’ya yerleşen Elif Uzun, İlbank sonrası kariyerine Pursaklar’da devam etmişti. Geçtiğimiz sezon Çanakkale Belediyespor formasını taşıyan 1.87 boyundaki oyuncu, yeni sezonda Sarıyer için ter dökecek.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın