VoleybolunAdresi.com

Eczacıbaşı VitrA Final için Galatasaray karşısında

Sultanlar Ligi Play Off Yarı Final ikinci maçında Eczacıbaşı VitrA, ilk maçta 3-0 yendiği Galatasaray HDI Sigorta’yı konuk edecek.


Eczacıbaşı VitrA: –  Galatasaray HDI Sigorta:

Salon: TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler: Erdal Akıncı, Esat Danzili/Gözlemci: Erdal Fındık
Tarih, saat: 13 Nisan Cumartesi, 14.00, Yayın: TRT Spor
İlk maç: 3-0

Eczacıbaşı VitrA, Sultanlar Ligi Play-Off Yarı Final rövanş maçında Galatasaray HDI Sigorta’yı konuk edecek. 

Play-Off Yarı Final ikinci maçı Eczacıbaşı VitrA’nın ev sahipliğinde 13 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak. Mücadele TRT Spor ekranlarından yayınlanacak. Bu zorlu mücadeleyi İstanbul Bölgesinden Uluslararası Voleybol Hakemi Erdal Akıncı ile Ulusal Voleybol Hakemi Esat Danzili yönetecekler. TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık ise karşılaşmada Gözlemci olarak görev yapacak.

Sarı kırmızılıların ev sahipliğinde TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan Play-Off Yarı Final ilk maçı Eczacıbaşı VitrA 3-0 kazanmıştı. Turuncu beyazlılar bu maçı da alıp Final’e çıkan ilk takım olmak isterken, sarı kırmızılılar ise rövanş maçını kazanıp seriyi üçüncü maça taşımak istiyor.
Üç maç üzerinden oynanacak Yarı Final serisinde iki galibiyet alan takım finale yükselecek.
Galibiyetlerin eşitliği durumunda üçüncü maç ise 17 Nisan Çarşamba günü saat 18.00’de Eczacıbaşı Vitra’nın ev sahipliğinde TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak.

İkş takım bu sezon bir kez AXA Sigorta Kupa Voley Yarı Finali’nde, iki kez de ligde karşı karşıya geldiler. Kupa maçında Eczacıbaşı VitrA sahadan 3-2 ayrılarak Finale çıkmıştı. Ligdeki mücadelelerde ise Eczacıbaşı VitrA 3-2 ve 3-1’lik skorlarla galip gelmişti.
Savaş Eskigülek-Voleybol Aktuel