VoleybolunAdresi.com

Coşkun Karadeniz, “Kızlarımla gurur duyuyorum”

Coşkun Karadeniz, “Kızlarımla gurur duyuyorum”

Türkiye Bayanlar Voleybol 1.lig, B grubunda mücadele eden ve son haftalarda başarılı bir form grafiği yakalayan Gümüşhane Belediyesi Gençlerbirliği’nin antrenörü Coşkun Karadeniz, 3-0 galip geldikleri Bartın Polisgücü maçının ardından ‘Kızlarımla gurur duyuyor, teşekkür ediyorum’ dedi.
Aydın Doğan Spor Salonunda oynanan ve Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, kulüp başkanı Nizamettin Yılmazer, İstanbul Gümüşhane İktisadi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GİYAD) Başkanı Serkan Kaya’nın da izlediği müsabakada sancılı bir dönemden geçilmesine rağmen alınan 3-0’lık galibiyet hem teknik heyetin hem de yönetimin yüzünü güldürdü.

Müsabakanın ardından değerlendirmelerde bulunan antrenör Coşkun Karadeniz, yabancı oyunculardan Larissa’nın hafta içi babaannesi Brezilya’da vefat etmesi nedeniyle moralinin bozuk olduğunu, Maja’ya ise hafta içi fazlaca servis manşet ve atak konusunda yaptırdıkları bireysel çalışmanın verimini aldıklarını ve adeta her vurduğu topun sayı olduğunu söyledi.

Diğer oyuncuların da iyi oynadığını ifade eden Karadeniz, “Bir sürü güçlüğe, hafta içi yaşanan bazı olumsuzluklara rağmen kimse bunlara uyarak bir art niyetli davranışta bulunmadı. Kızlarımızla gurur duyuyor, teşekkür ediyorum. Tribünlere gelen gerçek voleybol seyircisine teşekkür ediyorum. Onlar bir organizasyonla gelmediler, izlemeye geldiler. Onun için çok memnunum ve herkese teşekkür ediyorum. Takımımız giderek form tutuyor. Geç başlayıp bazı zorluklar yaşadık. Bunları oynadıkça düzeltmeye çalışıyoruz. Daha da iyi oynayacağız” dedi.

Şu anda ligde play-off’a doğru gittiklerini hatırlatan Karadeniz, “Başkanım ve yönetim kurulumuzdan birkaç oyuncu takviyesiyle play-off’u zorlayacağımızı söylüyoruz” şeklinde konuştu.

Kamil Anahar / Trabzon

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın