VoleybolunAdresi.com

CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki Rakiplerimiz Belli Oluyor

CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki Rakiplerimiz Belli Oluyor

Ülkemizi 2019 CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek takımlarımız bayanlarda; Eczacıbaşı VitrA, Fenerbahçe ve VakıfBank, erkeklerde; Arkas Spor ve Halkbank’ın gruplardaki rakipleri, yarın (02 Kasım 2018, Cuma) belli olacak.

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’nin ev sahipliğinde düzenlenecek Avrupa Voleybol Galası’nda çekilecek kura; Türkiye saati ile 20.00’da başlayacak. Kura çekimi, CEV’in Youtube ile Facebook Sayfası ve Laola1.tv‘den canlı yayınlanacak.

2019 CEV Şampiyonlar Ligi 4. Etap’tan (grup aşaması) itibaren; bayanlarda ve erkeklerde 20 takım mücadele edecek. Takımlar; grup aşamasında dörderli beş gruba ayrılacak.

Bayanlar – Torbalar

 1.Kavanoz: Eczacıbaşı VitrA (Türkiye), VakıfBank (Türkiye), Imoco Volley Conegliano (İtalya), Dinamo Moskova (Rusya), Igor Gorgonzola Novara (İtalya)
2.Kavanoz: Chemik Police (Polonya), Beziers VB (Fransa), Dinamo Kazan (Rusya), LKS Commercecon Lodz (Polonya), RC Cannes (Fransa)3.Kavanoz: CSM Bucuresti (Romanya), SSC Palmberg Schwerin (Almanya), Minchanka Minsk (Belarus), Maritza Plovdiv (Bulgaristan), Hameelinna (Finlandiya)4.KavanozFenerbahçe (Türkiye), Savino Del Bene Scandicci (İtalya), Uralochka-NTMK Ekaterinburg (Rusya), 3.Tur Ön Elemesi’nden Gelecek Takım, 3.Tur Ön Elemesi’nden Gelecek Takım

 NOT: Açıklanan kurallara göre Eczacıbaşı VitrA ile VakıfBank aynı grupta yer alamayacak ancak Fenerbahçe, Eczacıbaşı VitrA veya VakıfBank ile aynı grupta yer alabilecek.

Erkekler – Torbalar

1.Kavanoz: Sir Colussi Sicoma Perugia (İtalya), Zenit Kazan (Rusya), PGE Skra Belchatow (Polonya), Cucine Lube Civitanova (İtalya), Zenit Saint Petersburg (Rusya)
2.KavanozHalkbank (Türkiye), Arkas Spor (Türkiye), Berlin Recycling Volleys (Almanya), ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (Polonya), VfB Friedrichshafen (Almanya)3.Kavanoz: Greenyard Maaeseik (Belçika), Tours VB (Fransa), ACH Volley Ljubljana (Slovenya), VK CEZ Karlovarsko (Çekya), Knack Roesealare (Belçika)4.Kavanoz: Azimut Modena (İtalya), Dinamo Moskova (Rusya), Trefl Gdansk (Polonya), 3.Tur Ön Elemesi’nden Gelecek Takım, 3.Tur Ön Elemesi’nden Gelecek Takım

 NOT: Açıklanan kurallara göre Halkbank ve Arkas Spor aynı grupta yer alamayacak.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın