VoleybolunAdresi.com

CEV EuroVolley 2019 Biletleri Satışa Çıktı.

CEV EuroVolley 2019 Biletleri Satışa Çıktı.

23 Ağustos – 8 Eylül 2019 tarihlerinde ilk kez dört ülkenin katılımıyla (Türkiye, Polonya, Macaristan, Slovakya) ortaklaşa düzenlenecek 2019 CEV EuroVolley’de (Avrupa Voleybol Şampiyonası) mücadele edecek A Bayan Milli Takımımızın, 23-29 Ağustos 2019 tarihlerinde Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynayacağı karşılaşmaların biletleri satışa çıktı.

Millilerimiz, grup karşılaşmalarında son Avrupa ve Dünya şampiyonu Sırbistan’ın yanı sıra Bulgaristan, Yunanistan, Fransa ve Finlandiya ile karşı karşıya gelecek.

Tüm voleybol severler, A Bayan Milli Takımımızın Ankara’da oynayacağı A Grubu karşılaşmalarının biletlerini; VIP A, VIP B ve 8 farklı kategoride olmak üzere toplam 10 kategoride bugünden (02 Şubat 2019, Cumartesi) itibaren temin edebilecek.

Satışa sunulan biletlerde birçok farklı satış seçeneği de voleybol severleri bekliyor. Filenin Sultanları’nın CEV EuroVolley 2019’daki heyecanına ortak olmak isteyen voleybol severler, erken satışta tüm biletlerde %10’luk indirim ve A Grubu’ndaki tüm karşılaşmalara %50 indirimli kombine fırsatından da faydanabilecek. (VIP A ve VIP B kategorilerinde VIP Lounge ve açık büfe ikram seçenekleri bulunmaktadır.)

 NOT: Bilet satışlarında geçerli olacak %10’luk erken satış indirimi Haziran ayına kadar geçerlidir.