VoleybolunAdresi.com

Büyükşehirin Sultanları Bulgaristan’dan Şampiyon Döndü

Büyükşehirin Sultanları Bulgaristan’dan Şampiyon Döndü

Büyükşehirin Sultanları Bulgaristan’dan Şampiyon Döndü

 Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol takımı, Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde katıldığı Plovdiv Cup’ı şampiyon olarak tamamladı.
Bulgaristan’ın Maritza Plovdiv VC ev sahipliği yaptığı,Bursa Büyükşehir Belediyespor’un yanı sıra, , Romanya’nın CSM Bükreş, Dinamo Bükreş ve Yunanistan’ın Olympiakos SCP takımlarının yer aldığı takımlarını yer aldığı turnuvada yenilgi almadan turnuvayı şampiyon tamamladı.
İlk maçında ev sahibi Maritza Plovdiv’i 3-0, Dinamo Bükreş’i 3-0, Olympiakos’u 3-2 mağlup eden yeşil-beyazlılar turnuvanın son maçında da CSM Bükreş’i 3-1 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu.
“İyi sonuçlar aldık”
Ödül töreninin ardından konuşan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol Baş Antrenörü Angelo Vercesi iyi bir turnuva geçirdiklerini belirtirken sözlerini şöyle sürdürdü “ Bir haftadır buradayız, önemli rakiplerle oynadık ve bütün oyuncularımızı görme fırsatımız oldu. İyi sonuçlar aldık. Zorlu rakiplerin olduğu bir turnuvayı birinci sırada tamamladığımız için mutluyuz. Çok iyi bir organizasyon oldu. Bizi bu turnuvaya davet eden Maritza takımına teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yazın